The Green Bay Packers w końcu dodali WR do ataku prowadzonego przez Aarona Rodgersa, wybierając Christiana Watsona w 34. klasyfikacji generalnej

Green Bay, Wis. – To nie jest odbiornik pierwszej rundy, ale to kolejna najlepsza rzecz dla Green Bay Packers.

W rzeczywistości druga najlepsza rzecz.

Dyrektor generalny Bakers, Brian Gutkunst, który w czwartek poprowadził zespół do serii, w której w pierwszej rundzie przez 20 lat nie udało się uzyskać odbiornika, nie czekał długo z wykonaniem ruchu w piątek. Wysłał oba swoje typy z drugiej rundy (nr 53 i 59) do rywalizacji Minnesota Vikings w 34. ogólnym teście i użył go na odbiorniku stanu Dakota Północna. Christiana Watsona.

Watson był siódmym odbiorcą szkicu i pierwszym odbiorcą od dnia 2.

Watson został najnowszym odbiorcą drugiej rundy stworzonym przez Packers, współpracując z takimi jak on Tawante Adams (Ogółem nr 53 w 2014 r.) Randall Cobb (64. miejsce w 2011 r.) i Jordi Nelson (36. miejsce w 2008 r.) – wszyscy byli ulubionymi celami rozgrywających gwiazd. Aaron Rodgers.

„Odnieśliśmy wiele sukcesów z odbiornikami drugiej i trzeciej rundy w Green Bay”, powiedział Rodgers w czwartek wieczorem na antenie Pat McAfee SiriusXM i YouTube, które pokazują, że Packers nie odebrali odbiornika z pierwszej rundy. „Widzisz Grega Jenningsa, Jordiego Nelsona, Randalla Kobe, Jamesa Jonesa w trzeciej rundzie. [in 2007]Podobno Davante Adams w drugiej rundzie. Ci faceci wyszli tak dobrze ”.

Teraz Watson musi wymyślić, jak żelować z Rodgersem, co w przeszłości zajmowało dużo czasu młodym odbiorcom.

Zapytany, co by powiedzieli, gdy spotkają Rodgersa, odpowiedziałem: „Jestem gotowy do pracy”. „Jestem gotowy do nauki i jestem gotowy, aby przejść dalej. Wiedziałem, że potraktuje mnie surowo i dokładnie tego chciałem. Chcę, aby osoba, która nadal mnie inspirowała, była najlepszym graczem, jakim mogę być, i wiem, że jest jednym z najlepszych graczy, jakich kiedykolwiek spotka. Wszystko jest ode mnie, więc strzelaj, powiem mu, że jestem gotowy do pracy i gotowy do strzelania, i jestem gotowy do pracy ”.

READ  Dolar amerykański jest wyższy niż PKB, a liczba nowych bezrobotnych gwarantuje podwyżkę stóp procentowych

Ojciec Watsona, Tim, został wybrany przez Packers w szóstej rundzie do obrony w 1993 roku. Chociaż jego ojciec nigdy nie grał dla Packers, zagrał w sumie 13 meczów z Kansas City Chiefs, New York Giants i Philadelphia Eagles w latach 1993-1997.

Zapytany, czy jego tata ma więcej sprzętu Packers, Watson powiedział: „Myślę, że na pewno to zrobi. To było dla niego wielkie osiągnięcie. To jego korzenie, więc się tego trzyma. Mam nadzieję, że ma dużo. „Zielone i żółte wokół domu do rzucania.”

6-metrowy, 208-funtowy Watson zdobył 43 podania na 801 jardów z siedmioma przyłożeniami w zeszłym sezonie dla stanu Dakota Północna, który zdobył krajowy tytuł FCS. W ciągu czterech lat dla żubra osiągał średnio 20,4 jarda na połów i otrzymał dwa powroty z startu lotniskowca za każde przyłożenie.

„Jego cechy fizyczne i zdolności sportowe sprawiają, że jest to o wiele łatwiejsze [to contribute immediately] 6 stóp od kogoś ważącego 185 funtów – powiedział Mild Hendrickson, dyrektor ds. futbolu Packers. To wspaniały człowiek.”

W tym sezonie Bakers sprzedali Adamsa, który chciał wyjechać do Las Vegas Raiders. 53. selekcja wysłana do Minnesoty była częścią tego handlu z Las Vegas i zajęła 22. miejsce w ogólnej klasyfikacji. Green Bay również stracił odbiorniki Marquez Valdes-Scondling I Odpowiednik St. Brown W wolnym towarzystwie.

Pakowacze Top powracający odbiornik Alan Lazard, W zeszłym sezonie zdobył 40 chwytów i osiem przyłożeń na 513 jardów. Na liście Green Payne nie ma innej szerokości, w tym nowej Sami WatkinsMiał 400 jardów w zeszłym sezonie.

Dodanie Watsona i Watkinsa zmieniło wygląd pomieszczenia odbiornika Green Bay, ale Goodgunst nie rozwiązał tej sytuacji.

Po trzeciej rundzie w piątek powiedział: „Rozliczenie nie jest słowem, którego używam”. „Myślę, że będzie dużo [of chances for additions] Od teraz do pierwszego meczu, ale naprawdę lubię tę drużynę.

READ  Infekcje COVID w Chinach osiągnęły rekord, gdy perspektywy gospodarcze pogarszają się

Najwyraźniej z Sammym, a teraz z Christianem, dodaliśmy trochę umiejętności gry w pokoju. Dużo rozmawialiśmy o Randallu i Allenie io tym, jak wiele znaczą dla naszej drużyny piłkarskiej. Wtedy będą dla nich okazje. அமரி [Rodgers]. Mamy więc całkiem solidny zespół składający się z pięciu osób i kilku innych facetów, którzy przyczynili się do tego ”.

Odbiorca Green Bay nie rozwiązał problemu w czwartek, zamiast tego wykorzystał 22. ogólny wybór w linii obrońcy, aby wybrać dwóch graczy z drużyny Georgia i skupić się na obronie w pierwszej rundzie. Quay Walker I radzę sobie Devonde Wyatt Nie. O 28.

Packers nie wybrali szerokiego odbiornika w pierwszej rundzie po tym, jak Javon Walker z Florydy zajął 20. miejsce w klasyfikacji generalnej w 2002 roku.

Ale to maksimum, które odbiornik Packers przyjął po teście Walkera. Chociaż Hendrickson nie powiedział, czy Packers próbował w czwartek wymienić Watsona w pierwszej rundzie, zabrał ze sobą swojego starego szefa, Ozzy’ego Newsoma, do Baltimore Ravens.

„Byłem w Baltimore i spędziłem tam wiele lat [Newsome] Zawsze mówił: „Wybór jest tylko wyborem, dopóki nie stanie się graczem” – powiedział Hendrickson. Z tego punktu widzenia, jeśli kochasz gracza, znajdziesz sposób, aby go zdobyć.

W niniejszym raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *