TechCrunch Disrupt 2023 rozpoczyna się 19 września


Strona główna / Wiadomości technologiczne


Zakłócenie TechCruncha 2023 Konferencja rozpoczyna się jutro w San Francisco. W trzydniowym wydarzeniu wezmą udział setki założycieli, inwestorów i menedżerów ze świata technologii. Uczestnicy otrzymają zarówno szkolenia, jak i możliwość zawarcia nowych kontraktów.

TechCrunch Disrupt 2023 rozpoczyna się 19 września

W ramach wydarzenia, które odbędzie się w dniach 19–21 września, odbędzie się szereg sesji. Ale serce wydarzenia Stan zakłócającyrzuci na niego. JabłkoZałożona przez gwiazdę NBA Shaquille O’Neal Edsoma we OnePlus Menedżerowie takich firm jak

i uczestnicy Scena Budowniczych Mogą uzyskać informacje od odnoszących sukcesy menedżerów startupów i doradców finansowych. Szkolenia krytyczne zostaną przeprowadzone w ramach siedmiu ścieżek tematycznych obejmujących takie obszary, jak sztuczna inteligencja, fintech, sprzęt i SaaS.


Niespodzianka na Teknofest: Elon Musk może wziąć udział!

Elon Musk na wydarzeniu Technofest w Izmirze! Szczegóły dotyczące zaproszenia w naszej wiadomości…

W ramach trzydniowego szkolenia odbędzie się także cykl sesji i dyskusji przy okrągłym stole. W ten sposób uczestnicy będą mieli możliwość interaktywnego uczenia się i dyskusji na określone tematy. Słynny mecz otwarcia Początkowe pole bitwy20 najlepszych firm 100 tysięcy dolarów Będzie to uporządkowane poprzez walkę o to.

Na terenach wystawienniczych będzie początkowo gościć 200 firm i wspólnych wystawców. Uczestnicy będą mogli spotkać założycieli, odkryć i połączyć się z nowymi technologiami.

Konferencja, która potrwa do 21 września, obejmie także wydarzenia takie jak Deal Flow Café, Recharge Zone i TechCrunch+ Lounge. Wydarzenie TechCrunch Disrupt, które odbędzie się w San Francisco, ma na celu wspieranie innowacji w globalnym ekosystemie technologicznym. Po więcej informacji Dla tego linku możesz iść

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *