Syn Senatu O’Connor zmarł 17 zaginionych | Senat O’Connor

17-letni syn Senatu O’Connor zmarł dwa dni po zgłoszeniu jego zaginięcia.

Kompozytor podzielił się tą wiadomością w mediach społecznościowych, pisząc, że „postanowił zakończyć swoją ziemską walkę” i zapytał, że „nikt nie idzie za jego przykładem”.

Wczesnym sobotnim rankiem O’Connor napisał na Twitterze: „Mój piękny syn, światło mojego życia, Nevim Nesta Ali Shane O’Connor, postanowił dzisiaj zakończyć swoją ziemską walkę i może spoczywać w pokoju z Bogiem. Niech nikt nie idzie za jego przykładem Tak bardzo cię kocham.Proszę, bądź zrelaksowany.

Policja potwierdziła w sobotę wiadomość o śmierci nastolatka.

Shane O’Connor zaginął od czwartku, a Carde pyta o jego miejsce pobytu. Carde powiedział, że 17-latek, który zaginął w Newbridge w hrabstwie Gilder, był ostatnio widziany w piątek rano w Dallact, obszar 24 Dublina. W apelu, który został wznowiony w piątek, władze są zaniepokojone jego dobrem.

W tym czasie piosenkarka zamieszczała w mediach społecznościowych szczere wiadomości, prosząc ją o skontaktowanie się z synem. „Shane, twoje życie jest cenne. Bóg nie zrobił nic, aby umieścić ten piękny uśmiech na twojej pięknej twarzy ”- napisał na Twitterze.

„Mój świat byłby zrujnowany bez ciebie. Jesteś moim sercem. Proszę, nie przestawaj go bić. Proszę, nie rób sobie krzywdy. Idź do Cardo, a zabierzemy cię do szpitala.

„To wiadomość dla mojego syna Shane’a. Shane, nie jest zabawnie stracić to wszystko. Jesteś straszny. Czy możesz zrobić właściwą rzecz i zaprezentować się na stacji cardio? Jeśli jesteś z Shane, zadzwoń do Kardashiana po jego ochronę.

Cardoi potwierdził, że poszukiwania 17-latka zostały zakończone. „Po odzyskaniu ciała w dzielnicy Bray w Wiglow 7 stycznia 2022 r., apelacja 17-letniego Shane’a O’Connora została wstrzymana” – powiedział rzecznik Irish Mirror.

Kondolencje zostały przesłane muzykowi w mediach społecznościowych, a Cáit O’Riordan z Boxa wcześniej napisał na Twitterze: „Tak mi przykro, Senat”.

READ  Data podana przez Ministra Gokę: MHRS, Zbliżają się zasady nominacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *