Survivor All Star News: Podniesione głosy, atmosfera napięta: Nagihan Karadere płacze – Magazine News

Pierwszą przyczyną napięcia w drużynie Czerwonych były liczne komentarze na temat Osgura, który pojawił się jako kapitan drużyny na posiedzeniu Rady poprzedniego dnia w Survivor All Star. Drugim kandydatem do eliminacji jest Bozok. Działania Bozoka w 3. meczu o immunitet nie zostały przyjęte z zadowoleniem przez jego drużynę. Nagihan Karadere nie milczał na temat zachowania Bozoka. Jak argumentują Nagihan i Bozok, Gizem Memic odpowiada, ponieważ głosów jest wiele. Tym razem kłótnia pomiędzy Gizem Memicem i Nagihanem przybrała gwałtowny charakter.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zespół Niebieskich wygrał mecz o immunitet 12-3.

Bozok i Nagihan kłócili się po meczu o immunitet. Bozok powiedział Nagihanowi: „Uważaj na siebie”. Nagihan powiedział: „Dbam o siebie. Spójrz na siebie, wyszedłeś i nie dostałeś się do kosza. „Poszedłeś i zmusiłeś Aisu do zrobienia 2 za 2” – powiedział. Gdy kłótnia między nimi trwała nadal, Gizem Memiç powiedział: „Wrzeszczysz mi do ucha, Nagihan”. Powiedział do Nagyhana: „Czy mam cię tutaj wysłuchać?” Nakihan powiedział: „Oczywiście, że powinieneś. Ponieważ zapisałeś mnie na rok 2022”, podchodząc do Kisema. Koledzy z drużyny próbowali go uspokoić.

Nagihan się ujawnił

Podczas rady Acun Ilıcalı dał dwóm uczestnikom prawo do wypowiedzenia się i poprosił ich o opowiedzenie o swoich doświadczeniach. Nagihan Karadere użył następujących stwierdzeń:

class=”medyanet-inline-adv”>

Pan. Akun, naprawdę chcemy teraz zakończyć karę dla osoby, która przeżyła karę. Nasz zespół jest beznadziejny. Druga drużyna nie musi do nas strzelać, nie musi strzelać. Już sobie strzelamy w stopę. Po meczu starałem się dać z siebie wszystko. Niektórzy z moich znajomych mówili: „Niech ze mną porozmawia, niech ze mną porozmawia”, bo zerwali. Zrezygnowałem z siebie. W tym czasie poszedłem i wziąłem udział w szkoleniu. Przynajmniej poczyniłem przygotowania do rozegrania nadchodzących meczów. Tam też się zniechęciłem, bo dużo wiedzą. Dziś zdobyli 3 punkty. Niech to będzie także złe oko. Weź 3 liczby, ja wezmę je tą nogą. Niepokoi mnie to, że Begum, Zahra i Aisu mają 3 immunitety w liczbach gwarancyjnych drużyny przeciwnej… Wciąż nawet nie znamy pozostałych nazwisk. Nasze dziewczyny uważają się za zbyt duże i niepokonane, ale obraz jest jasny. Wszyscy weszli z symbolami w rękach. Nazywam to ich zwycięstwem, to nasza strata, ale im nie usuwa się włosów z nosa. Dzisiaj po meczu wróciłem do naszego namiotu, nie kontaktując się z nim już więcej. W tym czasie Durabi powiedział do mnie: „Nagihan, mam do ciebie prośbę. „Musisz napisać moje imię” – powiedział. Nigdy nie mogę tego zrobić. Powiedziałem, że nie będę pisać. W trakcie naszej rozmowy Bossok coś do mnie powiedział: „Dziś nikt nie zdobył punktu, nikt nie wygrał meczu”, powiedział, „Do mnie też napisał”, „No cóż, oczywiście, napiszę do Ciebie, do kogo idę”. pisać? Postępuję słusznie”. W drużynie na piłce EP jest już 4-5 osób i jest wielu ludzi którym możemy zaufać w swoje ręce, 6 nie zliczę. Wtedy powiedziałem: „Wyjdę i włożę Durabiego do kosza, nie mogę”. Bardzo kocham Bozoka, ale mimo że go kocham, muszę to zrobić. Muszę zrobić to, co trzeba tutaj zrobić. To jest moja czerwona linia i nigdy nie będzie omawiana. Ach, odtąd Gizem przejął stanowisko prawnika Bozoka. Więc nie mam z tym problemu. Kiedy z Bozokiem się kłóciliśmy, on musiał interweniować i przyniósł stamtąd wodę, a ja spojrzałem na niego i powiedziałem: „Nie możesz krzyczeć, nie możesz wołać” – nie wiem… Widziałem. Bozok tam był, a Durabi był odpowiedzialny za incydent. Temat wrócił do Gizem i do mnie. Dotknął mnie podczas rozmowy i już wtedy byłam bardzo naćpana. Albo to dobrze, albo w przypadku braku tego, w przypadku tego Survivora, kiedy zdobyłeś się na odwagę, żeby to zjeść i znienawidzić mnie. Już mam zaciśnięte usta, nie grałem od 10 dni, jestem głodny i spragniony. To przez ciebie, bracie. Są rezerwy i nawet wyjazdowe Berno jest pełne. Jestem głodny ciebie, bracie.

READ  Nominacja Garataliego wywołuje furię rezygnacji w teatrach państwowych! Poszły petycje

Podczas Survivor All Star zostaje ogłoszony trzeci kandydat do eliminacji. Podnoszą się głosy i panuje napięcie: Nagihan Karadere płacze.

Nagihan Karadere nie mogła powstrzymać łez, opowiadając o trudach, przez które przeszła.

Podczas Survivor All Star zostaje ogłoszony trzeci kandydat do eliminacji. Podnoszą się głosy i panuje napięcie: Nagihan Karadere płacze.

GİZEM się objawił

Gizem Memiç powiedział: „Nie wiedziałem, który błąd poprawić. Po chwili straciłem rachubę. Zacznę od początku. Po pierwsze, nie mam problemu z tym, że pisze Bozoka. Każdy może pisać. Powinienem. Nie idź do Nagihana i nie zapytaj, dlaczego piszesz do Bozoka. Taka jest jego wola. Po drugie, Bozok jest nasz na placu zabaw. Głosować Skoczył do przodu, nie czekając na nasze zamówienie. Powiedziałem już Nagihanowi, że to coś złego. Potem podczas tej rozmowy wydarzyło się coś takiego. Powiedział: „Zdecydował się powiedzieć złe słowa”. Powiedziałem: „To już stało się twoją codziennością, słyszymy je codziennie”. Zresztą nasza dyskusja pod koniec gry to już inna sprawa. Pakuję torbę. Nagihan i Bozok zaczynają się kłócić. Jestem pośrodku, ale Nagihan krzyczy na mnie stąd: „Nie kłóć się ze mną, żebym nie wpadł w środek”. Próbuję podnieść torbę i idę. Powiedziałem jeszcze raz tonem Nagihana. Kiedy szedłem, strzały Nagihana wróciły do ​​mnie. Być może chciał wtedy wysadzić w powietrze to, co z niego zostało, mówiąc: „Napisałeś do mnie w 2022 roku”. Siedzieliśmy gdzieś w tym samym zbiorniku, było nas 15, wyszło 7 Kisem i 7 Nagihan. Pozostawiając to Mertowi, kiedy Mert powiedział, że Nagyhan powinien odejść, pojawiło się jego nazwisko. Nie ma nic bardziej naturalnego niż to, że do niego piszę, skoro on już mnie wrzucił do tego samego garnka. Wtedy moja miłość była z nami i wszyscy myśleliśmy, że moja miłość zostanie napisana, ale oni, razem 7, napisali do mnie, że możemy napisać jisem i wysłać. Ponieważ w tamtym czasie była miłość słabsza ode mnie. Kieruję się emocjami i podejmuję zgodnie z nimi swoje decyzje. Nie piszę o kimś, z kim się nie dogaduję. Jeśli są dwie osoby, w których nie jestem dobry, obejrzę występ. Dlaczego mam stworzyć dla siebie wyspę, na której nie jestem szczęśliwy? W dalszym ciągu wspomina, że ​​„szuka schronienia u mężczyzn”. Nie zgadzam się z tym. Nie zrobiłem czegoś takiego od 2016 roku ani od tego roku. powiedział.

READ  „Dobro zawsze zwycięża” to zasada Yesilama; Będziemy nadal zwyciężać

class=”medyanet-inline-adv”>

Podczas Survivor All Star zostaje ogłoszony trzeci kandydat do eliminacji. Podnoszą się głosy i panuje napięcie: Nagihan Karadere płacze.

Trzecim kandydatem do eliminacji jest Durabi

Przed zgromadzeniem Durabi poprosił swój zespół o zapisanie jego nazwiska. Na zgromadzeniu pojawiło się 6 Durabi, 5 Ersin, 1 Özgür, 1 Yunus Emre. Trzecim kandydatem do eliminacji jest Durabi.

Birkhan Bally i Kogan Khos wyznali swoją miłość!

Birkhan Bally i Kogan Khos wyznali swoją miłość!Sprawdź wiadomości

Nusret Gökçe dzieli się rachunkiem na kwotę 3 milionów, który zapłacił w swojej restauracji w Dubaju!  „Za te pieniądze można kupić mieszkanie”

Nusret Gökçe dzieli się rachunkiem na kwotę 3 milionów, który zapłacił w swojej restauracji w Dubaju! „Za te pieniądze można kupić mieszkanie”Sprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *