Sprawdź, kogo widział na żywo ten zarabiający 150 000 dolarów miesięcznie. Zapomnij o wszystkich pokazach ślubnych, które widziałeś.

Zaproszenie biznesmena na program weselny emitowany w lokalnym nadawcy Akin TV w Togat wywołało podziw wśród widzów.

Biznesmen zaskoczył wszystkich, niespodziewanie okazując zainteresowanie kandydatem Haluk Bey, a nie dwiema kandydatkami.

Wyemitowany w telewizji Egin „Dom Świata z Selvihanem Madenoglu” Bülent Bey, biznesmen biorący udział w programie, powiedział, że zarabia 150 tys. dolarów rocznie.

Bülent Bey, który twierdził, że jest właścicielem luksusowego apartamentu w Levent i Istini oraz dwóch w Ulus, również ma w pobliżu samochód.

51-letni biznesmen, który twierdził, że ma 10 milionów dolarów oszczędności w banku, zaskoczył wszystkich swoim bogactwem, ale zrobił prawdziwą niespodziankę, wybierając Haluk Bey zamiast swojej narzeczonej.

„Moim życzeniem jest Haluk Bey”

Bülent Bey powiedział, że nie interesują go kandydatki płci żeńskiej. „Moje życzenie, panie Haluk” Kiedy to powiedział, w studiu zapadła cisza. Ludzie w studiu myśleli, że Bülent Bey żartuje, ale bogaty biznesmen mieszkający w Holandii, który był już wcześniej w związku małżeńskim, przyjął tę sytuację za oczywistość.

„Taka oferta…”

Haluk Bey nie wiedział, co powiedzieć, gdy usłyszał ofertę Bülenta Beya. „Taka oferta… Nigdy bym o niej nie usłyszała. „Holandia nie jest dla mnie ważna, jestem Turkiem i Turkiem z dumą”. Odpowiedział w ten sposób Bülentowi Beyowi.

Kobiety-Mężczyźni-Nie lubią2.jpg

READ  Po raz pierwszy w Ameryce matka została uznana za winną śmiertelnego postrzelenia syna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *