Spadek kontraktów terminowych Dow Jones, wzrost liczby roszczeń bezrobotnych; Sprawozdanie z ważniejszych prac na pokładzie

Dow Jones Industrial Average spadł w czwartek rano po tygodniowych danych dotyczących bezrobotnych z Departamentu Pracy. Tymczasem kluczowy raport o zatrudnieniu wrześniowym ma zostać opublikowany w piątek rano.
XKonagra (CAG), Marki konstelacji (STZ) oraz McCormick (MKC) Kluczowi reporterzy o zarobkach w czwartek. Conagra wzrosła o ponad 2% w porannym handlu, podczas gdy Constellation spadła o 1%. Akcje McCormick wzrosły o ponad 5% pomimo braku wyników za III kwartał i celów sprzedażowych.

Peloton Interaktywny (PTON) następnie wzrosła o mniej niż 1% Firma powiedziała, że ​​planuje Zlikwiduje około 500 miejsc pracy, czyli około 12% pozostałej siły roboczej. Dyrektor naczelny Barry McCarthy powiedział, że firma ma sześć miesięcy na udowodnienie, że może przetrwać samodzielnie. Akcje są o ponad 90% powyżej ich 52-tygodniowego maksimum.

Lider pojazdów elektrycznych Tesla (D.S.L.A) notował w czwartek wzrost o 0,5%, a Mizuho obniżył cenę docelową akcji do 370 z 391,67. Wśród przemysłowców Dow Jones tytani technologii Jabłko (AAPL) oraz Microsoft (MSFT) został następnie zmieszany Dzisiejsza giełda Otwarty.

Ponieważ giełda nadal szuka dna, Cummins (CMI), Murphy Ameryka (MUSA), Bionauki neurokrynne (NBIX), Vertex Pharmaceuticals (VRTX) oraz World Wrestling Rozrywka (WWE) — jak również akcje Dow Jones Zjednoczone zdrowie (UNH) — to jedna z najlepszych akcji do oglądania. Pomimo wzrostów w tym tygodniu, rynek pozostaje „w korekcie”, a inwestorzy powinni pozostać w defensywie.

Vertex to najnowszy dodatek Tabela liderów IBD. Cummins to jeden IBD SwingTrader Magazyn. Z udziałem Murphy’ego USA W pobliżu kolumny strefy kupowania akcji w tym tygodniu, wraz z trzema innymi świetnymi pomysłami na akcje. Światowe zapasy Udział dnia Czwartek. Neurokryna a Udział dnia 26 września.

Dow Jones dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy, roszczenia bezrobotnych

Po czwartkowym otwarciu dzwonu, średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 0,3%, podczas gdy indeks S&P 500 spadł o 0,1%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq wzrósł o 0,2% w porannej akcji.

pośrodku Fundusze giełdoweNasdaq 100 tracker Invesco QQQ Trust (QQQ) wzrósł o 0,2%, a SPDR S&P 500 ETF (szpiegostwoUtrata 0,1%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła do 3,77% w czwartek rano. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w tym tygodniu do 3,56% przed odbiciem. W zeszłym tygodniu rentowność 10-letnich obligacji skarbowych na krótko osiągnęła 4%, czyli poziom nieosiągalny od ponad dekady.

READ  Operacja „soczewki” w 66 województwach! Aresztowano 715 osób

Tymczasem ceny ropy naftowej w USA zrezygnowały z niewielkiej części ostatnich wzrostów, zmniejszając się w czwartek, a kontrakty terminowe West Texas Intermediate wciąż utrzymują się powyżej 87 USD za baryłkę. W zeszłym tygodniu ropa spadła do najniższego poziomu w tym roku – około 76 dolarów za baryłkę – przed odreagowaniem. W środę OPEC+ zgodził się na ograniczenie produkcji nawet o 2 miliony baryłek dziennie Największe cięcie od początku pandemii.

Pierwsza partia wniosków o bezrobotnych z Departamentu Pracy pojawiła się o 8:30 czasu wschodniego. Według Econoday, początkowe roszczenia wzrosły do ​​219 000, powyżej szacunków na wzrost do 203 000 ze 193 000 w poprzednim tygodniu.

Próba rajdu na giełdzie

W środę Nasdaq odrobił straty do zaledwie 0,3%, podczas gdy S&P 500, który początkowo stracił 1,8%, zdołał odrobić ten spadek do mniej niż 0,2%. Średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła o 5,5% w poniedziałkowe i wtorkowe sesje, spadając o 0,1%.

Wielkie zdjęcie w środę Ostrzegł: „Oczywiście, nadchodzące dane o inflacji przyciągną dodatkową uwagę jeszcze w tym miesiącu. Ale inwestorzy przetrawią teraz kolejny stały strumień wyników za trzeci kwartał. Wiadomości dadzą zarządzającym funduszami więcej wskazówek na temat wysokiej inflacji. gospodarka USA ucierpi na zyskach, być może jest to czynnik numer jeden w cenach akcji.

Poniedziałkowy wzrost rynku rozpoczął nową próbę rajdu, czyli dzień 1. Działania w dniu 2 i 3 są nieistotne, chyba że indeks odwróci ostatni spadek z piątku. Jeśli jednak dołek zostanie obniżony, następuje próba rajdu, a rynek nadal szuka dna.

Następnie, czwartego dnia lub później, inwestorzy muszą czekać na kolejny dzień. Od czwartku (dzień 4) spodziewaj się, że Nasdaq lub S&P 500 będą poruszać się wyżej niż w poprzedniej sesji. Wystarczająco duży wzrost punktacji modułu wspinaczkowego Dzień kontrolny. To da inwestorom zielone światło na zakup akcji Pioneera Kup punkty.

Teraz, przed potencjalnym kolejnym dniem, jest idealny czas na budowanie Solidna lista obserwacyjna Najlepsze akcje. Wielu długoterminowych liderów ma tendencję do odchodzenia na lub w pobliżu dolnego sygnału rynku. Niewykorzystanie tej wczesnej okazji jest kosztownym błędem.

READ  Trump News Today: Zeznania podatkowe Trumpa ujawniają sieć strat, rabatów, „prezentów w przebraniu” i małej organizacji charytatywnej

Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: UnitedHealth

Akcje Dow Jones UnitedHealth zyskały w środę 0,75%, przedłużając zwycięską passę do trzech sesji i kończącą się poniżej kluczowej 50-dniowej linii. Akcje tworzą płaską podstawę z punktem kupna 553,23 IBD MarketSmith Analiza wykresów. Akcje UNH spadły o 0,5% w czwartek rano.

Udział UNH Pokazuje solidne 94 z idealnych 99 Wspólna ocena IBD, dla jednego Kasa giełdowa IBD. Inwestorzy mogą korzystać z IBD Composite Rating, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji. UnitedHealth informuje o wynikach za trzeci kwartał 14 października.


4 najlepsze akcje wzrostu do oglądania w CurseRent korekta giełdowa


Kluczowe akcje do obejrzenia: Cummins, Murphy USA, Neurocrine, Vertex, WWE

Cummins szybko przesuwa się na prawą stronę podstawy kubka z 233,95 pkt. W tym tygodniu akcje powróciły do ​​50-dniowego maksimum, co jest pozytywnym znakiem. Najbliższe wyniki spółki to 4 listopada. Akcje Cummins wzrosły o 0,3% w czwartek rano.

Stacja benzynowa i lider minimarketów Murphy USA tworzy płaską bazę z punktem zakupu 303,19. Akcje spadły w środę o ponad 1%, kontynuując spadek po wtorkowym, niedźwiedzim odwróceniu. Akcje znajdują silny opór na 50-dniowej linii. Zdecydowana zmiana tego stanowiska byłaby korzystna dla fundamentalno-strukturalnych perspektyw akcji. Wyniki za III kwartał zostaną opublikowane 26 października. Akcje wzrosły w czwartek o 0,1%.

Neurocrine Biosciences próbuje wyrwać się poza 109,36 punktu kupna płaskiej podstawy. IBD MarketSmith Analiza wykresów. Akcje na krótko przekroczyły wtorkowe wejście, ale teraz spadły o około 1% pod wpływem impulsu zakupowego. Linia RS osiągnęła nowy szczyt w piątek, co jest dobrym sygnałem. Akcje spadły o 0,1% na początku czwartkowego handlu.

Podziel się na tablicy wyników IBD Vertex Pharmaceuticals szybko zbliża się do punktu zakupu 306,05 płaskiej podstawy powyżej początkowego wpisu 296,24. Nawet jeśli słaba sytuacja rynkowa zepchnie Cię na dalszy plan, spadek kursu akcji sprawia, że ​​warto to obserwować. Jej linia RS osiągnęła nowe szczyty, co może być oznaką lepszych wyników na giełdzie. Akcje VRTX spadły w czwartek o prawie 1%, mimo że RBC podniósł cenę docelową do 281 z 276.

READ  Ogień męczennika spada na Andreę i Hataya!

World Wrestling Entertainment próbuje wyrwać się z podstawy pucharowej 75,33, ale zamknęło się o około 2% poniżej wpisu po środowym spadku o 0,5%. Podatek RS osiągnął w tym tygodniu nowy rekord. Akcje WWE wzrosły w czwartek o 0,1%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W środę spadł o 3,5%, kończąc na najniższym poziomie od 18 lipca. Akcje wzrosły o 0,5% w czwartek rano. Analityk Mizuho Vijay Rakesh obniżył cenę docelową akcji Tesli do 370 z 391,67. W notce badawczej analityk uważa, że ​​dystrybucja i logistyka „pozostają wyzwaniem” dla producentów pojazdów elektrycznych w kwartale wrześniowym. Firma utrzymała rekomendację kupna akcji Tesli.

Akcje są o około 40% niższe od 52-tygodniowych maksimów i poniżej 50- i 200-dniowych linii. Wyniki spółki EV za III kwartał to 19 października.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

pośrodku Akcje Dow Jones, akcje Apple wzrosły w środę o 0,2%, trzeci dzień najwyższy. Akcje są nadal o 20% niższe od swoich 52-tygodniowych maksimów i poniżej 50- i 200-dniowych linii. Wyniki za trzeci kwartał poznamy 27 października. W czwartek rano akcje Apple’a wzrosły o 0,1%.

Microsoft wzrósł w środę, przedłużając zwycięską passę do trzech sesji i kontynuując odbudowę z 52-tygodniowego minimum. Firma programistyczna jest o 30% niższa od 52-tygodniowego maksimum. Akcje Microsoftu spadły o 0,2% na początku czwartkowego handlu.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @Ibd_slehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z IBD Long-Term Leaders

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać zapasy wzrostu: dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych zapasów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *