Şenol Babuşcu ogłasza nową nazwę, o której mówi branża! Czy rząd zignorował Kaye Ergan?

Pracownik Banku Centralnego Büşra BozkurtZe swoją petycją do CİMER Hafiza Gaye Erganaojciec Errola Ergana Oznajmił, że został zwolniony z pracy. W prasie odbiły się echem zarzuty, że ojciec Erkana miał biuro w banku centralnym i przydzielono mu samochód służbowy.

Po wyjściu wydarzeń na światło dzienne Kaye Ergan i jej ojciec Erol Ergan wydali oświadczenie, w którym zaprzeczyli zarzutom.

„Może zostać zwolniony przed wyborami”.

Były zastępca dyrektora generalnego Ziraat Bank, „The Economist”, powiedział, że po złożeniu wniosku do CİMER zarzuty zostały upublicznione, a ze strony rządu i kierownictwa gospodarczego panowała cisza. prof. Dr. Şenol Babuşcu „Interesujące jest również to, że pani Gaye przebywa w USA od 20 dni. Według doniesień Ergon i Mehmet Simcek poznali się po objęciu urzędu i zrobiło się między nimi zimno. Wygląda na to, że pani Gaye zostanie zwolniona. Myślę, że można go zwolnić przed wyborami powiedział.

„Zamiast tego wypowiadane są imiona!”

„Odwołanie Kaye Ergon nie będzie miało wpływu na gospodarkę ani rynki. „Imię, które ma zostać zastąpione, jest ważne”. Babuscu powiedział i mówił dalej:

„Zaczęły pojawiać się plotki na ten temat. Od Wiceprezydentów Cevdet Ake i wprowadzone do porządku obrad kanałami prorządowymi Hades Karahan jest powiedziane. Cevdet Akçay naprawdę zasługuje na to stanowisko, ale przewiduję, że zostanie nim Hatice Karahan. Bo politycznie Akkai nie jest nazwiskiem bliskim AKP, ale uczciwym nazwiskiem, znającym bank centralny. Karahan natomiast od wielu lat jest doradcą prezydenta i pozostaje politycznie związany z AKP. „Preferencje polityczne wyjdą na pierwszy plan” – powiedział.

„Jest ofiarą braku doświadczenia”

Babuscu stwierdził, że życiorys i doświadczenie zawodowe Kaye Ergan zrobiły ogromne wrażenie. „Miał dwie wady: nie znał centralnego sektora bankowego. Co ważniejsze, nie znał warunków w Turcji. Jego brak doświadczenia widzimy zarówno w dzisiejszych sprawach, jak i w jego wystąpieniach publicznych. W przeciwnym razie nasz dostojny przyjaciel, który osiągnął wielkie sukcesy w edukacji i biznesie.. Byłem w gminie przez wiele lat.” „Służono. Doświadczenie jest najważniejsze, brak doświadczenia jest ofiarą.” powiedział.

READ  Mahfi Eğilmez: Problem KKM - paraanaliza

Czy stopy procentowe wzrosną?

Papuscu powiedział o pierwszym w nowym roku posiedzeniu Rady ds. Polityki Pieniężnej Fed: „Społeczeństwo i ekonomiści oczekują podwyżki stóp procentowych, ale nie sądzę, aby doszło do podwyżki. stulecie 42,5„Przewiduję, że stopy procentowe pozostaną bez zmian i do kwietnia nie będzie żadnych nowych podwyżek”. powiedział.

Mieszkający w USA Hafiz Gaye Ergan wydał oświadczenie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Ergan powiedział: „Chcę podzielić się ze społeczeństwem moim zdziwieniem i smutkiem, że Stany Zjednoczone stoją w obliczu tych bezpodstawnych oskarżeń, o czym dowiedziałem się podczas ważnych spotkań, które odbyliśmy. Statystyki gospodarki i świata biznesu w Stambule. Bezpodstawne komunikaty oskarżające mnie i nasz bank są całkowicie nie do przyjęcia. „Będę korzystał z moich niezbędnych praw przeciwko osobom odpowiedzialnym”. Wreszcie oświadczenie wydał także ojciec Ergona, Erol Ergon. W rozmowie z Toygun Atilla z Bosslar Dünyası na temat zarzutów wobec obalonego Büşry Bozkurta, Erol Erkan powiedział o zarzutach: „Czy coś takiego jest możliwe? Ja też mam córkę. Uważa się ją za moją córkę. „Zastanawiam się, jak stała się narzędziem w tego rodzaju spisku.” – odpowiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *