Savaş Özbey napisał „Pearl Grains”: Problem Dilbara stał się naszym problemem

class=”medyanet-inline-adv”>

Savaş Özbey napisał „Ziarna perły”…

Cykl „İnci Taneleri” stał się wydarzeniem z tańcem w pawilonie Hazara Ergukle w zwiastunie, zanim się rozpoczął, otwarto kursy tańca, wyprzedano kostiumy, a po dyskusji w końcu spotkano się z publicznością.
Tak naprawdę historia, którą widzimy, to doświadczenia „Dilbar”, która w wieku 18 lat poślubiła mężczyznę, którego nie kochała i nie mogła uzyskać rozwodu. Jaka szkoda” – Dilbar nadal spotyka się z prześladowaniami ze strony męża.
Dowiadujemy się, że „Dilbar” opowiada bohaterowi „Azema”, co wydarzyło się w jego życiu. Obserwując, odkrywamy, co kryje się pod pozornie szczęśliwym tańcem i co kryje się w jego wnętrzu.
Jednak to, jak zakończy się związek tej dwójki, wciąż pozostaje tajemnicą. Czy „Dilbar” i „Azem” zdołają uratować się z tego okrutnego świata? Czy odnajdą w sobie miłość, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyli? Jak człowiek może wydostać się z takiego bagna i uratować siebie? Wszyscy po tej stronie ekranu martwili się, jak przetrwamy do drugiego odcinka i zaczniemy uzyskiwać odpowiedzi.
Przede wszystkim najbardziej zasmuciły nas słowa „Tilbur” skierowane do męża z restauracji i potępienie przez nią przemocy wobec kobiet.
Dzięki tej okazji po raz kolejny zobaczymy telewizyjnego geniusza Yilmaza Erdogana i jego grę aktorską. Ach… Czwartek, przyjdź, przyjdź.

class=”medyanet-inline-adv”>

READ  Reżyser Mission: Impossible, Christopher McQuarrie, jest na Wielkim Bazarze ze swoim nowym filmem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *