Samsung potwierdza lutowy Galaxy Unpacked, zintegrowany z linią S22 Note


W końcu to się dzieje! W oficjalnym oświadczeniu napisanym przez szefa Samsunga, DM Row, firma planuje wypuścić kolejnego Galaxy Unbeat w lutym. Tego wszyscy się spodziewali Galaktyka S22 Podczas tego wydarzenia spodziewane jest ogłoszenie serii.
Roh przyznał, że w zeszłym roku pominął telefon Galaxy Note Jego post, W tym rozczarowanie fanów. Mówiąc o wszystkim, czego użytkownicy oczekują od serii Galaxy Note, Samsung mówi podczas wydarzenia, że ​​„wprowadzi Cię do najbardziej niezwykłego urządzenia z serii S, jakie stworzyliśmy”.
Czytając tutaj między wierszami, wydaje się, że seria odniesień, o których wiemy, że już nie będzie istnieć. Mówiąc słowami Roh, Galaxy S22 Ultra dostaje wszystko, co czyni notatkę lepszą, w tym sygnaturę rysika S Pen i dedykowane dla niego gniazdo. „Przygotuj się na Ultimate Ultra Experience” zostało entuzjastycznie przeczytane na końcu posta.

Serię Galaxy S22 można zamówić w przedsprzedaży

Jednak nie pomyl tego z zamówieniem w przedsprzedaży. Jest to sposób na zarezerwowanie miejsca, aby jednorazowo zamówić urządzenie Samsung Oficjalnie go wydał.

Co więcej, otrzymujesz 50 USD kredytu, który możesz wykorzystać do zamówienia dowolnego innego produktu Galaxy ze strony Samsunga. Nie martw się, nie musisz nic płacić z góry przy rezerwacji.

Niestety, w tej informacji prasowej Samsung nie podał dokładnej daty i godziny rozpakowanego wydarzenia. Jednak wcześniejsze plotki mówią nam, że powinno to nastąpić 8 lub 9 lutego, więc zostało nam tylko kilka tygodni więcej.

Krótko mówiąc oczekiwania dotyczące Galaxy S22

Ceny i przechowywanie Galaxy S22

Po pierwsze, ceny. Spodziewamy się, że cena wyniesie około 800 USD za zwykłego Galaxy S22, 1050 USD za model S22+ i 1300 USD za Galaxy S22 Ultra.

READ  Lionel Messi, Kylian Mbappe i niezapomniany finał mistrzostw świata

Oczywiście cena będzie się różnić w zależności od wybranej konfiguracji pamięci masowej, która może wynosić od 128 GB do 256 GB, do 512 GB, a nawet opcji 1 TB (1000 GB) dla S22 + i S22 Ultra.

Aparaty Galaxy S22

Aparaty w Galaxy S22 i Galaxy S22+ mają być wyposażone w nowy aparat główny 50 MP, podczas gdy Galaxy S21 może mieć te same ultra-białe aparaty 12 MP i teleobiektywy 10 MP 3X.

Z drugiej strony Galaxy S22 Ultra ma mieć ten sam aparat 105 MP. Jednak przecieki pokazują nam, że Samsung spodziewa się, że oprogramowanie podwoi oprogramowanie, aby wydobyć więcej korzyści z czujnika, co skutkuje wyraźniejszymi obrazami, drżeniem i lepszą ostrością przy większej liczbie kolorów.

Tył Ultra ma zawierać dwa nowe teleobiektywy 10MP 3X i 10X, a także 12MP Ultra-White.

Układ Galaxy S22

Zazwyczaj co roku Samsung wypuszcza dwie wersje swojej flagowej serii — jedną wyposażoną w układ Snapdragon na rynek amerykański, a drugą z własnym Exynos SoC na całym świecie.

Jednak rok 2022 może być pierwszym rokiem, w którym Samsung nie wprowadził telefonu Galaxy z układem Exynos. Zamiast tego plotki wskazują na wersję serii Galaxy S22 z Snapdragon 8 General 1, a firma całkowicie eliminuje swój najnowszy i najlepszy Exynos 2200.

Wyświetlacz i bateria Galaxy S22

Samsung słynie z niesamowitych wyświetlaczy i również w tym roku nie planuje zawieść. Seria Galaxy S22 ma być wyposażona w 6,06-calowy ekran w standardowym modelu, 6,55-calowy w Galaxy S22+ oraz 6,81-calowy w przypadku słynnego następcy Note’a – Galaxy S22 Ultra.

Przecieki, które mieliśmy do tej pory, mówią, że S22 i S22 + będą miały odpowiednio baterie 3700 mAh i 4500 mAh. Jeśli chodzi o bestię z telefonu ultra, będzie miała 5000 mAh.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *