Russell Wilson zgodził się na przedłużenie kontraktu na 245 milionów dolarów z Broncos

Komentarz

Russell Wilson i Denver Broncos podwoili swoje nowo utworzone partnerstwo w czwartek, dodając do serii mega-umów dla rozgrywających NFL wynegocjowanych w tym roku.

Wilson został sprzedany do Seattle Seahawks do Broncos w marcu, zgodził się na przedłużenie umowy o pięć lat ze swoim nowym zespołem. Umowa jest warta 245 milionów dolarów, w tym 165 milionów dolarów gwarantowanych, według osoby zaznajomionej z transakcją. Wilson miał dwa lata i 51 milionów dolarów na swoim poprzednim kontrakcie, a teraz ma kontrakt z Broncos na kolejne siedem sezonów za 296 milionów dolarów. Wilson kończy 34 lata w listopadzie.

Nowa grupa właścicieli Broncos, kierowana przez spadkobiercę Walmartu, Roba Waltona, kupił prawa 4,65 miliarda dolarów od Pat Bowlen Foundation, rekordowa cena sprzedaży dla drużyny NFL. Właściciele drużyn ligi należycie zatwierdziła sprzedaż W zeszłym miesiącu.

Przedłużenie Wilsona z Broncos trwa przez sezon 2028, kiedy kończy 40 lat. Był dziewięciokrotnym wyborem Pro Bowl w 10 sezonach z Seahawks, pomagając im w zdobyciu tytułu Super Bowl w sezonie 2013. Broncos mają nadzieję, że jego przybycie odwróci losy drużyny, która opuściła playoffy przez sześć kolejnych sezonów.

Broncos wymienili pakiet draftowy, który obejmował rozgrywającego Drew Lock, ciasny koniec Noah Fant, defensywny koniec Shelby Harris i parę picków z pierwszej rundy i parę drugich rund z Seahawks oraz czwartą rundę dla Wilsona. .

Przed transakcją spekulowano, że Broncos zawrą umowę na rozgrywającego Green Bay Packers, Aarona Rodgersa. Zamiast tego Rodgers został w Green Bay. Uzgodniono w marcu do trzyletniego przedłużenia umowy o wartości ponad 150 milionów dolarów.

To pierwszy z serii nowych kontraktów dla kluczowych rozgrywających w całej lidze. Deshaun Watson podpisał pięcioletni kontrakt z Cleveland Browns Wymieniony za niego w marcuGwarantowane 230 milionów dolarów. W lipcu Kyler Murray Zgodził się na pięcioletnie przedłużenie o 230,5 miliona dolarów Gwarantowane 160 milionów dolarów z Arizona Cardinals.

READ  Osuwisko w Gaziosmanpaşa: ewakuowano 24 budynki i łącznie 96 osób

Kardynałowie nie ufają Kylerowi Murrayowi, więc jak Murray może ufać kardynałom?

Następnym może być były MVP ligi Lamar Jackson, który negocjuje przedłużenie z Baltimore Ravens. Joe Burrow z Cincinnati Bengals i Justin Herbert z Los Angeles Chargers, wybrani w Draft 2020 NFL, kwalifikują się do przedłużenia kontraktu po sezonie 2022 zgodnie z zasadami NFL.

Watson podpisał kontrakt w konfrontacji Zarzuty niewłaściwego zachowania seksualnego Ponad dwa tuziny spraw cywilnych wniosły kobiety. Watson zaprzeczył zarzutom Nie naładowany. Ale on jest Służy do zawieszenia na 11 meczów Zgodnie z porozumieniem zawartym między ligą a Stowarzyszeniem Zawodników NFL za naruszenie polityki osobistego zachowania NFL. Niektórzy właściciele drużyn NFL byli zdenerwowani, że Browns zaoferowali Watsonowi w pełni gwarantowany kontrakt, szczególnie w takich okolicznościach, powiedziało w ostatnich miesiącach kilka osób zaznajomionych z wewnętrznymi zasadami ligi.

Ale jeśli Jackson, który nie ma agenta i reprezentuje siebie w negocjacjach z Krukami, chce w pełni gwarantowanego kontraktu, takiego jak Watson, teraz staje w obliczu precedensu dwóch największych rozgrywek rozgrywających od tamtego czasu – Murraya i Wilsona – które nie są w pełni zaangażowane. Gwarancja.

Jackson wkracza w ostatni sezon swojego kontraktu, a Kruki skorzystały z opcji na piąty rok na jego pierwotnym kontrakcie. Wiosną kwalifikuje się do nieograniczonej bezpłatnej agencji, chociaż Baltimore może używać swojego tagu gracza franczyzowego. Zasugerował, że przerwie rozmowy o przedłużeniu, gdy sezon zasadniczy rozpocznie się 11 września.

„Myślę, że zniknął cały gwarantowany statek kontraktowy (przynajmniej na razie)” – powiedział ekspert od wynagrodzeń Joel Corey, były agent. napisał na Twitterze w czwartek. „Jeśli Broncos nie zdobędą Russella Wilsona po rezygnacji z tylu graczy [and] Mnóstwo wyborów w pierwszej rundzie dla niego z nowym właścicielem, który jest z pewnością najbogatszym w historii NFL, i powodzenia wszystkim innym.

READ  Odwołane wycieczki | zrobię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *