Rozpoczyna się „Perły Yilmaza Erdogana”…

class=”medyanet-inline-adv”>

„Ziarna perły Yilmaza Erdogana” zaprezentowane zostaną widzom na Canal D wraz z pierwszym odcinkiem w czwartek, 25 stycznia.

Yilmaz Erdoğan występuje w roli Azema Usetaka, który po latach wychodzi z więzienia za rolę w filmie, który napisał i w którym zagrał.

Mocna obsada serialu BKM „Yılmaz Erdoğan'danci Taneleri” z Yılmazem Erdoğanem, Hazarem Ergüçlü, Selmą Ergeç, Kubilay Aka, Güvenem Kıraçem i Yaseminem Baştanem. Şenol Sönmez zasiada w fotelu reżyserskim projektu, w którym każdy ma „perłową” historię.

Pierwszy odcinek serialu „Yılmaz Erdoğan'danci Taneleri”, w którym Yılmaz Erdoğan pojawi się na ekranie z własnym scenariuszem, już w czwartek 25 stycznia o 20.00 na Kanal D!

class=”medyanet-inline-adv”>

Rozpoczyna się „Perły Yilmaza Erdogana”…

„Marzysz, po co oszczędzać…”

Widzów spotkał się z nowym zwiastunem pierwszego odcinka zawsze aktualnego programu Pearl Tannery. Ostatnia prezentacja İnci Taneleri wzbudziła duże zainteresowanie, wzbudzając zainteresowanie piosenkami, sekwencjami tanecznymi i żywymi dialogami. „Jeśli znajdę dzieci, wynajmę ładny dom w ładnej lokalizacji. Reklama rozpoczynająca się słowami „Marzysz, po co oszczędzać…” rodzi pytania o życie Azema Yücedağa i jego dzieci.

Rozpoczyna się „Perły Yilmaza Erdogana”…

Zaskakujący transfer od Deinens w perłach…

Młoda aktorka Ülkü Hilal Çiftçi, znana z roli „Gülce” w filmie Dönence wyprodukowanym przez Canal D latem 2023 roku, wyprodukowanym przez T Media, dołącza do obsady İnci Taneleri. Doniesiono, że młoda aktorka wcieli się w postać córki Bairai, „Aysy”.

Rozpoczyna się „Perły Yilmaza Erdogana”…

„Czy mogę cię przytulić, jeśli…”

Emocjonalne chwile między Azemem i Dilbarem odcisnęły piętno na opublikowanej reklamie Insi Tannery. O ile pytanie Dilbara: „Czy chciałbyś mnie przytulić, jeśli…” rozśmieszyło mnie, odpowiedź Azema „Minęło trochę czasu, odkąd kogoś przytulałem…” dostarczyła mi wielu wzruszeń.

Rozpoczyna się „Perły Yilmaza Erdogana”…

Hazar Erkel jest tancerzem towarzyszącym, który wzbudził zainteresowanie

W ostatnim zwiastunie İnci Taneleri Dilbur pojawił się przed kamerą, tym razem z drugą tancerką. Zainteresowanie wzbudziła tożsamość tancerza tańczącego z Hazarem Erkuslu.

Rozpoczyna się „Perły Yilmaza Erdogana”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *