Robert Quinn Eagles, oceny handlu niedźwiedziami: Philly daje gwiazdę defensywną w czwartej rundzie draftu

Niezawodny Filadelfia Orły 2022 był tematem rozmów NFL na początku sezonu zasadniczego i było to w dużej mierze spowodowane kilkoma efektownymi ruchami, które wykonali poza sezonem. Jednak Orły nie dołączyły do ​​swojego składu jako drużyna zdeklarowany W środę wymienili się wyborem z czwartej rundy Niedźwiedzie z Chicago Robert Quinn w zamian za defensywny koniec.

Pokonujący podania zanotował osiem połączonych wtargnięć i jeden worek w siedmiu rozegranych meczach. Chociaż Quinn ma 32 lata, nadal jest graczem wpływowym. W zeszłym sezonie zanotował 18,5 worków w 16 rozegranych meczach i został wybrany do Pro Bowl i otrzymał wyróżnienie All-Pro.

Dawny nr. Ogólny wybór 14 przez St. Louis Rams Z Karoliny Północnej w 2011 roku. Quinn opublikował dwucyfrowe liczby zwolnień w trzech z pierwszych czterech sezonów NFL, w tym 19 zwolnień w 2013 roku. Delfiny w Miami W 2018 r. i Kowboje z Dallas W 2019 roku. Po tych dwóch rocznych przejazdach Quinn podpisał kontrakt z Bears przed sezonem 2020.

Dla mediów NFL, Niedźwiedzie płacą Quinnowi 7,1 miliona dolarów z jego pozostałej pensji podstawowej w tym sezonie. Został mu jeszcze dwa lata na pięcioletnim kontrakcie o wartości 70 milionów dolarów, a Philly zarobi 14 milionów dolarów w 2023 roku i 13 milionów dolarów w 2024 roku w postaci niegwarantowanych wynagrodzeń podstawowych. Philly ma obecnie Brandona Grahama i Josha Sweata w defensywie. Dodano 5,5 worków w sześciu rozegranych grach. Quinn idealnie wpasowałby się w tę utalentowaną obronę.

Oto jak oceniamy tę transakcję:

Orły: A-

Chodź, Howie Roseman. Ten ruch pokazuje, że Orły są gotowe do wygrania Super Bowl. Pamiętasz, jak Rams dodał Von Millera w zeszłorocznym terminie handlu? Nie, że Quinn Miller jest, ale ruch jest podobny. Gdy Philly rusza do przodu, gotowy do kontynuowania swojego tygodnia pożegnania, może to być coś, co jeszcze bardziej zmotywuje utalentowaną obronę. Quinn nie jest wiosennym kurczakiem, ale w zeszłym roku pokazał, że nadal jest graczem wpływowym.

Philly dostaje weterana, który potrafi chodzić po Grahamie i się pocić. Czwarty zawodnik byłby dobrą ceną za 32-latka, ale Niedźwiedzie są szczęśliwe, że mogą zapłacić Quinnowi resztę jego podstawowej pensji w wysokości 7,1 miliona dolarów w tym roku.

Niedźwiedzie: B-

Dzięki temu ruchowi niedźwiedzie wydają się bardziej wkładać na talerze Dominique Robinsona i Travisa Gibsona. Były niedźwiedzie Mówi się, że to zakupy Termin handlowy Quinna zbliżał się w tym miesiącu i znaleźli chętnego partnera w Orłach. Czwarty zawodnik dla Quinna wydaje się solidny według wartości nominalnej, ale mógłby być piąty, gdyby Niedźwiedzie nie wypłaciły Quinnowi 7,1 miliona dolarów jego pozostałej pensji podstawowej w tym sezonie. The Bears znajdują się obecnie w pierwszej dziesiątce pod względem dostępnej powierzchni z 6,69 milionami dolarów. Nad czapką. Quinn jest dobrym graczem, ale jeden z tych młodszych gości może być solidnym starterem w defensywie.

READ  Mieszkańcy okolicy zbuntowali się przeciwko gminie CHP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *