Przyjaciel Sinana Ateşa podzielił się swoim raportem! „Idealistyczny morderca w Ankarze nie może postawić na nogi członków FETO!”

Ömer Zengin dodał do swojego postu następujące stwierdzenia:

„Sprawiedliwość(!), która telefonem sprowadziła nas z Berlina do Ankary, nie może postawić na nogi idealistycznych morderców FETO w Ankarze! Jestem oskarżony o 10-letnią dziewczynkę. Z wyrazami szacunku dla Turka. ..”

„Tak rozpoczęły się działania wojenne przeciwko Hadesowi…”

W oświadczeniu Zengina stwierdzono, że jego zdaniem wrogość wobec Ateş zaczęła się w wyniku dymisji Olcay’a Rehbera, a Ateş został powołany w związku z zastępcą sekretarza generalnego partii Akınem Yavuzem. Zengin w swoim oświadczeniu podał, że często spotykał się z Ateşem i że Ateş powiedział mu, że próbowano go usunąć ze stanowiska.

„ATEŞ nie rozpoznaje CEP”

W swoim oświadczeniu udostępnionym przez Zengina na jego koncie, widziano, jak mówił. Raport Zenga zawierał również informację, że Ades stwierdził, że nie ma znajomości ani wrogości wobec Tokugana Seba.

Na koniec swojego oświadczenia Jenkin powiedziała również, że widziała, jak jej córka przyjeżdżała i wyjeżdżała do Turcji.

READ  „MHP wychodzi zwycięsko z sondaży” Paheli: Ci, którzy mówią „staliśmy się samorządem”, marzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *