Przerwana passa 12 meczów! Zacharyspor1-2Gostep – Medyabar

Kostep przerwał passę 12 meczów bez porażki drużyny Green-Blacks, dzięki czemu pierwszą połowę sezonu zakończyli na 4. miejscu z 32 punktami. Żółto-czerwoni schodzili z boiska z 3 punktami dzięki bramkom zdobytym w 8. i 78. minucie. Jedynego gola dla Zachariassporu strzelił Kabongo Kasongo w 90+4 minucie.

Bramki gości strzelili Dijanic i Ahmet Ilkis, a w 80. minucie do gry dołączył nowy transfer Zakariasporu, Dimitrow. Dzięki temu zwycięstwu reprezentant Izmiru zwiększył swoje punkty do 35.

Pierwsze 11-tki w Sakaryaspor – Turniej Gostep

Pierwsze 11-tki

Zachariaszspor: Cihan Dobaloglu, Isaac Donkor, Ali Ulgen, Erdi Digmen, Bulent Uzun, Rajko Rodman, Hassan Gilis, Murat Cem Akbinar, Otis Roshi, Yonatan Alexander Del Valle, Rodruck Skuse,
Dyrektor techniczny: Dunke'a Chanleya

Gostep: Mateusz Lıs, Taha Altıkardeş, Kubilay Kanatsızkuş, İsmail Köybaşı, Tarkan Serbest, Doğan Erdogan, Alıou Badara Traore, Lasse Nıelsen, Yalçıınıncydian, Olçııncyan,
Dyrektor techniczny: Stanimir Stoiłow

sędziowie: Sarper Barış Saka, Haydar Avcı, Samet Özkul

Interpretacja na żywo SAKARYASPOR – GÖZTEPE

Fajny! Gabongo i Kasongo zmniejszają prowadzenie Zachariassporu do 1!

Na koniec meczu doliczane jest co najmniej 5 minut więcej.

85' Pierwszą żółtą kartkę w meczu otrzymał Kubilaj Kanatzkus, który przeciwstawił się sędziemu.

80' Dimitrov dołączył do gry, gdy Murat Cem Akpınar z Sakaryaspor opuścił boisko.

78' Cel! Ahmed Iltis powiększył różnicę do 2 po przyjęciu piłki w pole karne po nieporozumieniu w obronie w Sakaryaspor.

74' Simon zastępuje Rotmana w Sakaryasporze.

70' W drugiej połowie turnieju Sakaryaspor gra w piłkę nożną na stadionach, które są bardziej konkurencyjne w porównaniu z pierwszą połową.

65' Del Valle zmienił skrzydła w Sakaryaspor.

61' Strzał Murata Cem Akbinera po podaniu Kapongo Kasongo minął bramkarza Liz.

85' Oğuz Yıldırım dołączył do meczu w miejsce Ali Ülgen w Sakaryaspor.

53' Zachariasspor podaje piłkę na własną połowę, szukając pozycji do zdobycia wyrównującego gola.

READ  Układanka Icardiego w Galatasaray! Nie na ostatnim treningu | Czy zagra w turnieju Kasimbasa?

49' Niebezpieczeństwo! Zespół gości skutecznie wszedł do akcji z Yalcinem, a Cihan obronił strzał Yala.

48' Strzał Buraka Suleimana złapał Burak Suleiman, który po podaniu Del Valle stanął twarzą w twarz z bramkarzem.

Drugie 45 minut meczu rozpoczęło się od strzału Zachariassporu.

45' Kapongo Kasongo wszedł do gry w miejsce Roshiego w Sakaryaspor.

Sędzia kończy pierwsze 45 minut.

45+1' Na koniec meczu doliczana jest 1 minuta.

45' Bramkarz odbił piłkę w ostatniej minucie, gdy Burak Suleman z Zakariasporu uderzył zza pola karnego.

41' Groźny atak Göztepe uniemożliwił bramkarzowi Cihanowi zdobycie bramki.

35' Mimo że do tej minuty Zachariasspor był zespołem posiadającym najwięcej posiadania piłki, mecz toczył się dalej pod wpływem ataków gości.

33' Po upadku Murata Cem Akbanara sędzia meczu nakazał drużynie przeciwnej wykonanie rzutu z autu.

30' Zakariaspor kontratakami stara się przełamać presję przeciwnika w grze.

26' Kostep szuka pozycji, posyłając piłkę na połowę boiska Sagarsporu.

20' Zielono-czarni nie mogą w tych minutach grać na boisku tak, jak chcą.

16' Zachariasspor chce zakończyć mecz w obronie Kostepa.

12' Taha Alticardes i Murat Cem Akpinara popełnili błąd w środku pola.

10' Niebezpieczeństwo! Göztepe był bardzo blisko drugiego gola z Ismailem, ale nikt nie był w stanie dotknąć piłki.

8' Djanić strzelił gola w meczu przeciwko Gostepowi Zachariassporowi

7' Zachariasspor wygrał rzut rożny w ataku prawym skrzydłem.

4' Gracze Göztepe rozpoczęli mecz w świetnych nastrojach.

2' Walka rozpoczęła się od przyjaznych wiwatów ze strony fanów Göztepe.

1' Mecz Sakaryaspor-Göztepe rozpoczął się od rozpoczęcia!

**Odśpiewano nasz hymn narodowy i odbyła się ceremonia.
** Dziś w Zachariaszu jest bardzo zimno. Zimno będzie bardzo trudne dla obu drużyn.
** Obie drużyny wyszły na boisko w celu rozgrzewki.
**Ze względu na rzut karny Zachariassporu, na stadionie nie będzie kibiców gospodarzy podczas tego meczu.
** Göztepe przegrał ze swoim bułgarskim trenerem tylko raz! (4G, 1M)
** Zachariasspor jest niepokonany od 11 meczów w lidze. (8G, 3B)