Galatasaray jest o krok bliżej do mistrzostw Petrol AFC

class=”medyanet-inline-adv”>

W 29. tygodniu Tureckiej Super Ligi Piłki Nożnej Kobiet liderka Galatasaray grała z kobiecym klubem piłkarskim Antalyaspor.

Żółto-Czerwoni rozpoczęli mecz w 11-osobowym składzie: Hundon, Berna, Patma, Luibow, Benon, Eda, Emin, Kiboi, Ebru, Cristina i Arzu.

Aslan szybko rozpoczął mecz i już w 3. minucie objął prowadzenie po bramce Perny Yeniseri. Eda Garadas podwyższył na 2:0 dla Galatasaray, kończąc pierwszą połowę przed czasem. Bramki Eleanor Lassin w 65. i 85. minucie dały żółto-czerwonym zwycięstwo 4:0 w drugiej połowie.

W zeszłym tygodniu osiągnął szczyt

Galatasaray, który dzięki zwycięstwu zgromadził 68 punktów, wszedł w ostatni tydzień z dwoma punktami przewagi nad najbliższymi rywalami. Żółto-czerwone drużyny zmierzą się z Alksporem w niedzielę, 5 maja o godzinie 14:00 na obiektach Octavii we Floria Met.

Ankara Metropolitan Municipality Fomket GSK, który zajął drugie miejsce w lidze, grał dziś na własnym stadionie przeciwko Amed Sportive Facilities.

W tym przypadku Ankara wygrała 4:0, zwiększając swój wynik do 66 i wkraczając w ostatni tydzień z nadzieją na zostanie mistrzem. Fomket podejmie Trabzonspor w niedzielę, 5 maja o 14:00.

Fenerbahçe straciło szansę na mistrzostwo

Trzecia w lidze Fenerbahçe Petrol Ofisi pokonała Ataşehira Belediye Spor na Derağzı Lefter Küçükandonyadis Facilities innym wynikiem 10-1.

Pomimo zwycięstwa żółto-granatowa drużyna straciła w tym sezonie szansę na mistrzostwo z 63 punktami.

READ  Na jakim kanale są mecze Ligi Mistrzów? | Pasuje do hasła bez hasła? | Czy mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencyjnej są bezpłatne? - Z ostatniej chwili