Przerażający 55-calowy monitor Samsunga Odyssey Arc trafi do sprzedaży w sierpniu

Samsung ma zamiar wprowadzić swój 55-calowy zakrzywiony monitor Odyssey Arc w sierpniu. Raport z koreańskiej stacji sprzedaży ETNews (Przez SamMobile) Zapowiedziany monitor Na targach CES w styczniu Mówi się, że przeszedł kilka programów certyfikacji, które należy wykonać, zanim trafi do sprzedaży.

Szczegóły dotyczące tego monitora są nadal ograniczone. Firma twierdzi, że będzie miała panel 16:9 4K i że ta pozycja będzie obsługiwała przechylanie, przechylanie i obracanie. Zapowiedziano również, że zostanie wydany w drugiej połowie 2022 r. (w którym sierpniowe okno wypada kwadratowo). Ale niech to będzie prawda, kiedy pojawisz się z monitorem, który obiecuje Wieża na tobie fizycznie Kiedy go użyjesz, ludzie zwrócą uwagę, nawet jeśli nie ogłosisz ceny lub stawki odnowienia.

Samsung Dial twierdzi, że odpowiada za „oświetlenie i interfejs”. Ponieważ przyciski z tyłu mogą być bardzo trudno dostępne.
Obraz: Samsung

Wielu z nas tu jest Na krawędzi Ten monitor jest tak ekscytujący – kiedy przychodzi czas na wręczenie nagród na CES 2022, my Dał najlepszy pokaz. Ale podobnie jak w przypadku wielu zapowiedzi CES, w miarę upływu miesięcy może być trudno zapamiętać cokolwiek z zalewu gadżetów i technologii; Samsung zrobił Faktycznie Ogłoś bardzo zaokrąglony, bardzo duży monitor, który może rozciągać się wokół ciebie, czy to tylko sen o gorączce? Pogłoski, że może się niedługo ujrzeć, świadczą o tym, że faktycznie zostało ogłoszone i przypominają, że nie możemy się doczekać.

Jedną z rzeczy, która dodaje wiarygodności raportowi, jest to, że Samsung z powodzeniem zaprezentował inne monitory zapowiedziane na tegorocznych targach CES. Decydującym niskim ambicją (ale bardzo pięknym) jest monitor M8 Już zaczął trafiać na półki sklepoweMa mały (czytaj: rozsądny rozmiar) zakrzywiony monitor do gier, Odyseja Neo G8. Chociaż nie jest to dowodem na to, że Arc jest następny, dobrze jest widzieć, że Samsung ma w historii wysyłanie swoich monitorów CES w tym roku.

READ  Nie zgłoszono dezertera z partii İYİ do AKP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *