Przełomowy projekt naukowców: trwa budowa ziemskiej czarnej skrzynki – Last Minute Life, World News

Choć myślenie o końcu świata nie zawsze jest przyjemne, ludzie na Ziemi przygotowują się na tę apokalipsę. Jeśli cywilizacja ludzka zginie, co przetrwa?

Niektóre części dużych miast mogą przetrwać, a niektóre kraje mogą pozostać. Jednak nie ma zbyt wielu dowodów na upadek ludzkości.

Jaki jest cel czarnej skrzynki?

Zespół badawczy zdeterminowany, aby zmienić tę sytuację, stworzył potężną i nieśmiertelną „Czarna skrzynka” Budowanie. Do czego służy ta czarna skrzynka? Ten imponujący system będzie rejestrował dane naukowe, aby ujawnić przyszłym cywilizacjom wydarzenia, które doprowadziły do ​​upadku ludzkości.

Czarna skrzynka Ziemi Projekt, jak się nazywa, będzie zlokalizowany na odludnym terenie na Tasmanii. Strona internetowa Earth’s Black Box opisuje sposób działania systemu, dostarczając więcej informacji na temat projektu.

Na stronie znajduje się następujące oświadczenie: „Jeśli nie zmienimy radykalnie naszego stylu życia, zmiany klimatyczne i inne zagrożenia spowodowane przez człowieka zniszczą naszą cywilizację. Ziemska czarna skrzynka będzie rejestrować każdy krok, jaki podejmujemy w kierunku tej katastrofy. Setki zbiorów danych, pomiarów i korelacji dotyczących zdrowia. Nasza planeta będzie nadal gromadzona i chroniona dla przyszłych pokoleń”. będzie ukryte.”

W raporcie znajdują się także następujące stwierdzenia: „Celem tego urządzenia jest zapewnienie bezstronnego zapisu wydarzeń, które doprowadziły do ​​zawalenia się planety, zapewnienie odpowiedzialności przyszłym pokoleniom i zainspirowanie do natychmiastowego działania. To, jak zakończy się ta historia, zależy wyłącznie od nas. Jedyną pewnością jest to, że Twoje działania, Obecnie rejestrowane są brak działań i interakcje.”

Szczegóły Projektu

plan, Uniwersytet Tasmaniiz badaczami z Clemengera BBDO we Towarzystwo Gumowe Jest to możliwe dzięki współpracy agencji.

Dyrektor Kreatywny projektu Jima CurtisaW swoim oświadczeniu dla ABC „Jeśli Ziemia zapadnie się w wyniku zmian klimatycznych, ten nieśmiertelny rejestrator będzie lekcją dla tych, którzy pozostali. Będzie także rejestrował działania lub zaniechania przywódców”. powiedział.

READ  Rozpoczyna się Forum Naukowców Tengchong 2023

Ziemska czarna skrzynka będzie gromadzić dane na temat zakwaszenia oceanów, temperatury lądu i morza, populacji ludzkiej, zużycia energii, wydatków na cele wojskowe i CO2 w atmosferze.

Jeśli chodzi o wielkość pudełka, zostanie ono osadzone na trzycalowej stali i granicie. Wnętrze boxa będzie wyposażone w wersje magazynu podłączonego do Internetu, a system będzie współpracował z panelami słonecznymi na dachu czarnej skrzynki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *