Program szkoleń i szkoleń pracowników Konica Minolta w zakresie innowacji technicznych

Konica Minolta przygotowuje Cię na niezwykłą podróż zawodową…

Konica Minolta Turcja wprowadza program szkoleń i kariery w dziedzinie sprzedaży i marketingu, aby kształcić świeżo upieczonych absolwentów z wykształceniem technicznym.

Konica Minolta Turcja, dostawca usług w branży druku produkcyjnego i poligraficznego, oferuje profesjonalne produkty sprzętowe umożliwiające zintegrowane przepływy pracy i aplikacje w swoim zupełnie nowym miejscu pracy w Centrum Technologicznym Eurazji. Dziedzina, w której można przyczynić się do zatrudnienia młodych ludzi i zwiększyć ten potencjał…

„Program szkoleń w zakresie innowacji technologicznych i szkolenia pracowników” Ten program szkoleniowy, zatytułowany, zapewnia młodym, aspirującym specjalistom ds. sprzedaży i marketingu ważną okazję do opanowania nowych przepisów technicznych, zdobycia wiedzy w tej dziedzinie i rozwoju kariery. Rozwijaj się w dziedzinie technologii.

Świeżo upieczeni absolwenci lub kandydaci z co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym, gotowi do pracy w sprzedaży, pewni życia biznesowego, po tym programie możliwe jest rozpoczęcie udanej kariery zawodowej, pracując w Konica Minolta w Turcji. Po tym szkoleniu, które obejmuje maksymalnie 30 osób, ci, którzy udowodnią swoje umiejętności, odwiedzą docelowych klientów w swoim regionie, przedstawią linię produktów firmy, wygenerują potencjalną siłę sprzedaży i osiągną pozycję sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami. Generowanie dla nich wymaganych raportów oraz poprzez program CRM.

Po tym programie trwającym łącznie 2 miesiące, obejmującym szkolenie w zakresie wiedzy techniczno-technicznej w zakresie linii biznesowych firmy oraz szkolenie w zakresie produktów znajdujących się w portfolio firmy, kandydaci mogą zostać umieszczeni w odpowiednich działach zgodnie z ich umiejętnościami. . Udział w tym ważnym badaniu, w którym rodzina Konica Minolta Turkey koncentruje się wyłącznie na rynku krajowym i rozwoju swoich krajowych zasobów ludzkich, jest wydarzeniem jednorazowym, ale kandydaci biorący udział w badaniu muszą wypełnić swoje zgłoszenia do kwietnia 2024 r.

Wybrani kandydaci mogą również otrzymać certyfikat na zakończenie szkolenia w pętli zamkniętej prowadzonego przez profesjonalnych instruktorów. Zapewniając tę ​​samą jakość konsumentom i klientom we wszystkich sytuacjach i warunkach, Konica Minolta Turcja zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy zamienili technologię w życie, na ten specjalny program szkoleniowy mający na celu wspieranie zatrudnienia młodych ludzi.

READ  Google otworzył w Paryżu centrum badawcze sztucznej inteligencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *