Pracownicy Buffalo Starbucks głosują za związkiem w 1 sklepie

W wywiadzie udzielonym Buffalo w środę, północnoamerykańska prezydent Williams powiedziała, że ​​nie uważa przebiegu referendum za szczególnie kontrowersyjne i że większość jesieni spędziła słuchając pracowników (w słowach partnerów, firmy) i zajęcie się „warunkami wskazanymi przez partnerów”.

Główny problem ze sklepem bez głosowania w pobliżu lotniska Buffalo polega na tym, czy wielu pracowników, którzy głosowali, faktycznie było zatrudnionych w sklepie. Związek twierdzi, że zostali zatrudnieni w innym sklepie w okolicy i pracowali tylko przez krótki czas w sklepie na lotnisku. Firma stwierdziła, że ​​są uprawnieni do głosowania zgodnie z zasadami Rady Pracy.

Przy próbie negocjowania kontraktu decyzja może mieć znaczenie dla określenia wpływu związku. Zgodnie z prawem pracodawca jest zobowiązany negocjować ze związkiem w dobrej wierze, ale tak naprawdę nie musi zgadzać się na umowę, a konsekwencje braku negocjacji w dobrej wierze będą minimalne.

Kate Andreas, ekspert prawa pracy w Columbia Law School, powiedziała: „Zachęty do sprzeciwiania się negocjacjom są istotne dla pracodawców. Jeśli pracownicy mogą uzyskać dobry interes, stanowi to precedens”.

Profesor Andreas mówi, że możliwość wygrania kontraktu w takich sytuacjach w dużej mierze zależy od stopnia presji ekonomicznej, jaką może wywierać związek, a posiadanie drugiego sklepu związkowego może w tym pomóc.

Pani, która jest pracownicą sklepu, która założyła związek. Eason powiedział na konferencji prasowej: „Pracownicy chcą przekazać firmie gałązkę oliwną i powiedzieć:„ Zostawmy to za nami”. Dodał: „Nadszedł czas, aby jak najszybciej podejść do stołu przetargowego.

Starbucks stawił czoła innym kampaniom związkowym na przestrzeni lat, w tym jednej Nowy Jork Jeden w 2000 roku i jeden w 2019 roku W Filadelfii, Zwolnił dwóch pracowników, którzy byli zaangażowani w jego organizację, powództwo sędziego Rady Pracy Znaleziony Nielegalny. Firma odwołała się od wyroku, a decyzja jest w toku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *