Połączenie technologii i mody – Sarmaşık News

Studenci Wydziału Sztuk Pięknych i Wzornictwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Izmirze (IUE) zakończyli swoją akademicką podróż „Wystawą dyplomową i pokazem mody” zatytułowaną Sens. Młodzież, która odniosła sukces, pozostawiła po sobie ślad dzięki swoim specjalnym projektom, łączącym technologię i modę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

MWystawa, na której zaprezentowano około 200 projektów absolwentów z dziedzin architektury, wzornictwa przemysłowego, projektowania komunikacji wizualnej, architektury wnętrz i projektowania środowiska, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Na terenie kampusu odbyła się „Wystawa dyplomowa i pokaz mody”, która wzbudziła ogromne emocje.

Nacisk na innowacyjną wizję
Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych i Wzornictwa IUE, prof. Dr. Ender Yaskan Pulkun powiedział, że jako nauczyciele przeprowadziliśmy dotychczas wiele innowacyjnych i innowacyjnych projektów i badań, „ukończyliśmy 3 tysiące absolwentów i zdobyliśmy pierwsze miejsca”. Wykładowca Katedry Projektowania Komunikacji Wizualnej dr hab. Toros Mutlu przekazał uczestnikom szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

Festiwal wizualny
Wykładowca dr. „Nasze prace łączyły w sobie funkcję estetyczną, innowacyjną ekspresję i eksplorację emocjonalną” – powiedział Mutlu. Katalog zawiera dwu- i trójwymiarowe obrazy oraz filmy z projektów. Wieczorem przy aktywnym udziale w pokazie mody wzięły udział wyjątkowe kreacje absolwentek Katedry Tkaniny i Ubioru.

READ  Rozbudowuje się zakład produkujący karty elektroniczne dla krajowych satelitów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *