Podsumowanie ostatniego odcinka „Ziarna perły”: Co wydarzyło się w 11. odcinku „Ziarna perły”? Dilbar i Azem zrywają w Insi Garbary! Tajemnicze wiadomości o północy – Wiadomości z magazynu

Reyesa uratowało w ostatniej chwili posunięcie Sihana. Po tym, jak jego ludzie go pobili, Reyes przychodzi do niego i mówi mu, że ukarze go jako przykład dla świata. Reys poprosił swoich ludzi, aby złamali mu kręgosłup.

class=”medyanet-inline-adv”>

AZEM i ÖZGÜR szukają NEHİR

Gdy Azem szuka śladów swojej córki Nehir, którą stracił wiele lat temu, dowiaduje się, że zły na niego od jakiegoś czasu syn Özgur (Cihan) chce mu pomóc. Kiedy Azem powiedział, że przed ich najgorszym incydentem wszystko było w porządku, Özgur powiedział, że nie było tak, jak myślał jego ojciec. Sihan powiedział, że jego siostra miała złych przyjaciół, więc od czasu do czasu kłócili się z jego matką, ale kiedy Azem wrócił do domu, sprawa została zamknięta.

Dilbar i Azem zrywają o północy po tajemniczej wiadomości Pearl Crane

Alina i Nekhmi zbliżają się do siebie

Alina spędza noc w domu Negmi, bo nie wie, dokąd się udać, uciekając przed Reyesem. Kiedy Nekhmi kazała mu iść rano, Alena powiedziała, że ​​nadal nie wie, dokąd się udać. Kiedy Nekhmi zapytała, czy może zostać na jakiś czas w domu, Alina go przytuliła. Negmi pyta, co widział w Sarat. Alena powiedziała, że ​​​​nigdy nie kochała żadnego mężczyzny z powodu zła, które widziała u ojca.

class=”medyanet-inline-adv”>


Nagroda Meat Donner na Survivor All Star!  Zacięta walkaNagroda Meat Donner na Survivor All Star! Zacięta walka
Sprawdź wiadomości

Dilbar i Azem zrywają o północy po tajemniczej wiadomości Pearl Crane

Reyes lubił Alinę

Azem powiedział swojemu przyjacielowi Nergisowi, że wypróbował powieść „Ziarna pereł”, ponieważ miał dużo czasu i był ciekawy jej komentarzy. Nie wiedząc, dokąd zabrać Nekhmi, przyprowadził Alenę na parking. Kiedy ludzie Reyesa przybyli na parking, zapanowała niewielka panika. Zabrali Sihana i przywieźli go do Reyes. Po podziękowaniu Sihaanowi Rayyas pyta, dlaczego ją uratował. Reyyas mówi, że wszystkie sprawy Saratha zostaną przekazane Sihaanowi, ale zamiast tego prosi, aby przyprowadzić Aleenę.

Dilbar i Azem zrywają o północy po tajemniczej wiadomości Pearl Crane

Dilbar wyciągnął nóż na Zahira

READ  20 maja – 10 lipca wtorek w Leo: Game of Thrones

Sihan przychodzi powiedzieć Nekhmi o swoim spotkaniu. Aby bronić się przed Zahirem, Dilbar wziął nóż Gerra. Pawilon miał kolorowe otwarcie. İzzet i Azem również przyszli i dobrze się bawili. Kiedy Dilbar przybył do Azem, kilku skomentowało jego wypowiedź. Kiedy Azem zaniepokoił się, przybyła ochrona i ostrzegła ich. Kiedy ponownie zobaczyli tych samych ludzi podczas wspólnego posiłku, Azem nie mógł się powstrzymać i podszedł do nich. Azem bił dzieci. Kiedy Yıldız i Dilber spacerowali ulicą, Zahir przyjechał samochodem. Zahir zabiera ich oboje do kawiarni, mówiąc, że będą rozmawiać o swoich dzieciach. Kiedy Zahir powiedział „kocham cię”, Dilbar wziął nóż, a Yildis go powstrzymał.

class=”medyanet-inline-adv”>

Dilbar i Azem zrywają o północy po tajemniczej wiadomości Pearl Crane

Azem zerwał z DILBEREM

Azem zajmuje jego miejsce pomimo groźby Zaheera, gdy Dilbar ponownie wchodzi na scenę w sali muzycznej. W tym czasie do sali muzycznej przybył Piraye ze swoimi towarzyszami. Po zakończeniu tańca Dilbar stanął twarzą w twarz z półksiężycem, witając się z publicznością. Azem przybył do Bire, żeby porozmawiać. Bire powiedział, że chce zaprosić Dilbara do swojego stołu. Dilbur podszedł do stołu i spotkał Pirę. Chociaż Azem chce wyjść, siada przy stole za namową brata Piraya, Taifuna. Dilbar nieśmiało mówi, że on i Azem są przyjaciółmi. Kiedy dotarli do hotelu, Azem powiedział, że nie chce już przychodzić do sali muzycznej. Dilbur zawołał: „Czy mnie kochasz?” Azem odpowiedział: „Za dużo”, a następnie stwierdził, że taka sytuacja nie może być kontynuowana. Kiedy Azem spisywał swoje uczucia na papierze, powiedział: „Zostaw dzieci w spokoju”. – Jesteś mordercą. Wyskoczył taki komunikat:


Elif Carly powiedziała to w imieniu Czyngis Carly, która straciła męża!Elif Carly powiedziała to w imieniu Czyngis Carly, która straciła męża!
Sprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *