Podsumowanie meczu Galatasaray 6-2 Saigur Risspor | Zagrał na boisku G.Saray! Ogan Brook udostępnił post – Last Minute Galatasaray News

W 29. tygodniu Trendiol Super League Galatasaray zmierzył się u siebie z Saigurem Raisborem. Zespół żółto-czerwonych wygrał 8-bramkowy mecz 6:2 i ma gwarancję, że w tym tygodniu zajmie pierwsze miejsce. | Wiadomości z Galatasaray (Wiadomości sportowe GS)

Liderzy Galatasaray i Kaikur Raispur zremisowali w meczu otwarcia 29. tygodnia Trendiol Super League. Zespół wygrał 6:2 i zdobył 3 punkty.

Derrick Kone w 9. minucie, Lucas Torreira w 31. minucie, Kerem Demirbey w 40., 45. i 64. (B) minucie oraz Mauro Icardi w 85. minucie zapewnili Simbomowi zwycięstwo. Bramki dla gości strzelili Casper Hojer w 38. minucie i Ibrahim Olawoi w 61. minucie.

Po tym wyniku G. Saray odniósł swoje 10. zwycięstwo z rzędu i wzrósł do 78 punktów. C. Raipur pozostał na poziomie 39 punktów.

W 30. tygodniu ligi Galatasaray zmierzy się z Kasimbasą. Çaykur Rizespor podejmie u siebie Gaziantep FK.

OKAN BURUK Udostępnij post!

Trener Galatasaray Okan Buruk pobił kolejny rekord. Trener Galatasaray, Ogan Brook, podzielił się passą 18 zwycięstw Mircei Lucescu u siebie z 17 zwycięstwami z rzędu w tym sezonie, w tym 14 zwycięstwami u siebie w tym sezonie, w tym 3 ostatnie mecze u siebie w zeszłym sezonie.

4 brakuje w G.SARAY

Galatasaray straciło 4 zawodników w meczu z Çaykur Rizespor. Oprócz Sergio Oliveiry, Abdulkerim Bardaksi, Davinson Sanchez i Serge Aurier są kontuzjowani i nieobecni na meczu Çaykur Rizespor.

Bergen Gudlu na korku

26-letni reprezentant Bergan Kudlu, odwołany przez Geladasare z włoskiej drużyny Serie A Genoa, zaczął grać na środku obrony w meczu z Çaykurem Rizesporem w 29. Super Tygodniu. Liga. Bergan Kudlu, jeden z zawodników Okana Bruka z dziką kartą w Galatasaray w tym sezonie jako lewy obrońca, obrońca i pomocnik, grał wcześniej na pozycji obrońcy przeciwko Bandarowi Maassporowi w ostatnich 16 rundach Pucharu Turcji Zirat.

Protokół meczu

W 8. minucie Mertens przyjął piłkę w prawą stronę pola karnego po podaniu Icardiego, a strzał głową skierował obrońca Emirhan Topu. Barış Alper bez czekania uderzył piłkę w pole karne. Piłka odbiła się od ziemi i skierowała się w stronę bramki, ale Kogan Akan w ostatniej minucie uderzył ją w róg.

READ  Jego menadżer potwierdził! Cóż, Yokuşlu przyjedzie do Beşiktaş po EURO 2024

Cel! Galatasaray objęło prowadzenie 1:0 już w 9. minucie. Po rzucie rożnym wykonanym z prawej strony przez Mertensa Kone uderzył piłką w pole karne, które zostało wybite przez obronę, a następnie trafił w siatkę.

Cel! Galatasaray powiększył różnicę do 2 w 31. minucie. Zaha spotkała się z podaniem Icardiego i oddała strzał z lewego rogu pola karnego. Po odbiciu bramkarza Kogana Torreira umieścił piłkę w siatce: 2-0.

W 35. minucie Minchev schował się za obroną po podaniu Hodgera i stanął twarzą w twarz z bramkarzem. Minchev uderzył z lewego rogu pola karnego, a Muslera wybił piłkę na rzut rożny.

Cel! W 38. minucie Kaikur Raispor zmniejszył przewagę do 1. Odbierając piłkę po podaniu Shelveya po rzucie wolnym wykonanym z prawej strony, Hojer strzelił spoza pola karnego i posłał piłkę do siatki: 2-1.

Cel! W 40. minucie Galatasaray ponownie powiększył różnicę o 2 runy. Strzał Kerema Demirbeya po podaniu Mertensa trafia w siatkę: 3-1

Cel! Galatasaray strzelił kolejnego gola w 45. minucie. Po podaniu Kerema Aktürkoğlu Icardi podał piłkę do Kerema Demirbay'a. Kerem Demirbey wrzuca piłkę do siatki z pola karnego: 4-1

Galatasaray zakończyło pierwszą połowę prowadzeniem 4:1.

W 57. minucie Mertens podał do Icardiego i strzelił z lewego rogu pola karnego. Bramkarz Kogan opanował piłkę w dwóch ruchach.

Cel! W 61. minucie bramkę zdobył Saigur Raispur. Hojer wykonał rzut wolny z prawej strony, piłka najpierw trafiła w poprzeczkę, potem Olavoyin i wpadła do siatki: 4-2.

Galatasaray zdobył rzut karny w 62. minucie. Mertens został powalony w polu karnym po interwencji Hodgera, a sędzia Bahat Simsek wskazał na rzut karny.

Cel! W 64. minucie Kerem Demirbey po rzucie karnym posłał piłkę do siatki i dał swojemu zespołowi prowadzenie 5-2.

Cel! Galatasaray strzelił gola w 85. minucie. Po podaniu Hakima Ziyecha Ted posłał piłkę do Icardiego. Strzał argentyńskiego piłkarza w polu karnym trafia do siatki z lewej strony bramkarza: 6-2.

READ  Sparta Praga Galatasaray mecz na żywo | Na którym kanale mecz ligi europejskiej Galatasaray?

Galatasaray wygrało ten mecz 6:2.