PlayStation 5 ma lepszą grafikę, listy odtwarzania, funkcje

Zdjęcie PlayStation 5

Obrazek: Sony

Dziś rano, Sony zdeklarowany Wyda wersję beta, aby przetestować kilka nowych funkcji, o które prosili fani dla PlayStation 5. Funkcje te obejmują wyleczalne listy gier, możliwość grania w gry w rozdzielczości 1440p oraz małe funkcje poprawiające jakość życia dla entuzjastów. bawiąc się z przyjaciółmi.

Chociaż ta wersja oprogramowania na PlayStation 5 jest wciąż w fazie rozwoju, Sony dało społeczności zapowiedź tego, czego się spodziewać. Największym ulepszeniem będzie pojawienie się wyjścia 1440p, co zbliży gry na PS5 do tego, co są na PC. Jest dostępny tylko dla gier i ekranów obsługujących tryb 1440p, ale pozwoli graczom przeskalować do tyłu z 4K, aby poprawić szczegóły, takie jak antyaliasing. Po wydaniu nowej wersji możesz sprawdzić zgodność ekranu bezpośrednio w menu systemowym.

PS5 wprowadza także foldery gier, które Sony nazywa „listami gier”. W poprzednich latach na konsoli nie było wystarczającej liczby gier, aby uzasadnić posiadanie folderów. Teraz beta-testerzy mogą stworzyć do 15 list gier, zawierających do 100 tytułów każda. Możesz dodawać gry fizyczne, cyfrowe i strumieniowe, a także dodawać je do wielu list. Aktualizacja dodaje również inne funkcje interfejsu, takie jak porównywanie dźwięku 3D i stereo oraz możliwość wyboru preferowanego ustawienia. I co jest przydatne, jeśli odejdziesz od wielkiej gry AAA w środku swojej kampanii, PS5 Hub poinformuje Cię, które zadanie lub aktywność ostatnio pozostała.

Aktualizacja wprowadza również nowe funkcje społecznościowe. Możesz poprosić znajomych o udostępnienie swoich ekranów, otrzymywać powiadomienia o dołączeniu do gry, gdy ktoś z Twojej drużyny rozpocznie odpowiednią grę, łatwiej przeglądać profile nowych znajomych oraz wysyłać naklejki i wiadomości głosowe.

Chociaż te funkcje dla wielu graczy nie są niczym nowym dla każdego, kto gra w gry na PC, pokazują, że Sony robi. Bardzo poważne wydarzenia W świecie gier na żywo. jego wysiłki Nigdy nie obyło się bez czkawki, ale firma dużo wydaje, aby konsola była lepszym ekosystemem dla gier innych niż wysokobudżetowe hity dla jednego gracza, z których znany jest wydawca. gdy Rozmowa finansowa W maju Sony poinformowało inwestorów, że platforma przejęć Bungie pomoże wzmocnić jej możliwości usług bezpośrednich.

Tylko wstępnie wybrani gracze będą mogli przetestować te funkcje przed globalną premierą „pod koniec tego roku”. Jeśli zostałeś wybrany do wersji beta, kiedyś w Twojej skrzynce odbiorczej pojawi się e-mail.

READ  Aktualizacja Tamar Hamlin: obrona Bills „znacząca poprawa” po zatrzymaniu krążenia Camille, mówi zespół medyczny, ale jego droga do wyzdrowienia może być długa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *