Pierwszy raz na świecie! Izraelczykom obowiązuje zakaz wjazdu do kraju

Ponieważ ataki w Palestynie i Gazie wywołały falę szoku na całym świecie, pewien kraj po raz pierwszy na świecie zakazał Izraelczykom wjazdu do tego kraju.

Uchwalono ustawę zabraniającą obywatelom Izraela wjazdu na Malediwy

Projekt ustawy przedłożony Radzie Ministrów przez główną partię opozycyjną w kraju, Malediwską Partię Demokratyczną (MDP), zabraniający posiadaczom izraelskiego paszportu wjazdu na Malediwy, został przyjęty większością głosów w parlamencie.

O przyspieszenie tego procesu prosili zarówno przedstawiciele rządu, jak i opozycji

Posłowie rządzący i opozycji w parlamencie domagali się przyspieszenia procesu zmiany prawa, zgodnie z wolą rządu i społeczeństwa.

Po ostatecznym głosowaniu wszyscy posiadacze izraelskich paszportów, w tym osoby posiadające podwójne obywatelstwo, otrzymają zakaz wjazdu na Malediwy.

Muhammad Arif Qureli
Haber7.com – Autor

O autorze

Urodził się w 1999 roku w dzielnicy Ümraniye w Stambule. Szkołę podstawową, średnią i średnią ukończył w Stambule. W 2022 roku ukończył studia na Wydziale Mediów i Komunikacji Uniwersytetu w Askadarze. Swoją przygodę z dziennikarstwem internetowym rozpoczął od internetowego serwisu informacyjnego, który założył jeszcze na uniwersytecie. Od około roku pisze wywiady, reportaże i artykuły analityczne w działach poświęconych zdrowiu, sportowi i kulturze w serwisie, który założył. Odbył staż w Haber7.com. Od czasu ukończenia studiów w 2022 roku wyprodukował wiele specjalnych newsów, grafik i filmów dla rodziny Haber7.com, głównie w kategoriach agendy, polityki, świata i gospodarki. Nadal pracuje jako redaktor programowy w rodzinie Haber7.com.

Możesz być zainteresowany

READ  Jeden po drugim Rosjanie zaczęli opuszczać Turcję! 50 tysięcy osób opuściło kraj z powodu...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *