Phillies zwyciężyli w trzeciej grze NLCS, dzięki pełnej przygód grze Gene’a Segury.

Kierując przejażdżkę kolejką górską, która była ich sezonem, Jean Segura I to Filadelfia Filadelfia przyszedł bić San Diego Padres Ma przewagę w serii 2-1 w trzeciej grze NLCS. Krótko po tym, jak jego gra defensywna na drugiej bazie pozwoliła Padresowi na remis, Segura wbił singla na dwa przejazdy na boisko, aby przypieczętować przejazd.

Wspierany częściowo przez nurkowanie w grach Segury, personel miotający Phillies zablokował go stamtąd, aby wygrać 4-2. Phillies prowadzili przez prawie cały mecz Kyle Schwarber Poprowadził dno pierwszego z jego drugim home runem w serii.

Padres zagrali nawet dziwną grę w czwartym, kiedy z biegaczami na pierwszym i trzecim miejscu, Jake Cronenworth Uderz piłkę do ziemi, aby zatrzymać grę, która wygląda jak podwójne zagranie. Bryson Stott wykonał rutynowy rzut do Segury w drugiej minucie, ale Segura nie złapał piłki. Po ponownym sprawdzeniu, czy nie złapał piłki, wszyscy wyszli bezpiecznie i biegli.

To plus Rhys HoskinsPodróż helikopterem do pierwszej bazy podsyciła poważne błędy w defensywie, które nękały drużynę wcześnie i… łatwiej połączyły się z sukcesami w dalszej części sezonu.

Przynajmniej tym razem Segura szybko umieścił błąd w swoim lusterku wstecznym, wymyślając uderzenie sprzęgła, aby przejechać dwa przejazdy z rozrusznika Padres. Joe Musgrove. Niczym rodzaj kosmicznej wiśni, Segura została natychmiast wybrana z pierwszego piętra.

Phillies później skorzystali na błędzie Padres podczas pomyłki Jan Soto Nurkowanie jest dozwolone Alec BaumPukanie RBI uderza w ścianę.

San Diego zwyciężyło w meczu 3 meczu z rozpalonym Musgrove, leworęcznym Phillies. Strażnik Suarez Były inne pomysły. 27-latek pozwolił na zaledwie dwa trafienia i jeden przejazd w pięciu rundach. Menedżer Phillies, Rob Thompson, zdecydował się usunąć Suareza po 68 rzutach i oddać piłkę do jego bullpen.

READ  ostatnia chwila | Ile wynosi podwyżka płacy minimalnej? Raport prezydenta Erdoğana w sprawie podwyżki płacy minimalnej, podwyżki urzędników służby cywilnej i emerytur – opracowanie

Zach Eflin a Jose Alvarado każdy rzucił bezbramkowo, choć niechlujnie, dominując wcześniejszą zmianę. Serantani Dominguez Mecz zakończył rzutem obronnym na dwie rundy. W dziewiątym zakończyło się wezwanie do swingu z bliskim czekiem Profesor Jurickson i pomógł sprawie Phyllis.

Weteran Padres został wyrzucony po silnej nieporozumieniu z trzecim bazowym sędzią Toddem Tichenerem.

Phillies toczą się przed swoimi kibicami z przewagą 2:1 w serii. Gra 4 jest ustawiona na sobotni wieczór o 19:45 czasu wschodniego na Fox. San Diego planuje wystartować Mike Clevinger. Thompson powiedział, że Phillies pójdą z leworęcznymi Bailey Falter. 25-latek jeszcze nie rzucał w postsezonie, ale w drugiej połowie wykonał solidne inningi. Filadelfia ponownie będzie mocno opierać się na bullpen, ponieważ Thompson spodziewa się, że Falter przejdzie przez skład tylko raz.

Chcesz poznać najważniejsze wątki z października? Jesteśmy z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *