Ostrzeżenie przed trzęsieniem ziemi w 3 miastach z Naci Görür: Ze strachu ściskają nam się żołądkiOstrzeżenie przed trzęsieniem ziemi w 3 miastach z Naci Görür: Ze strachu ściskają nam się żołądki
„Ersinkan jest w bardzo niebezpiecznym stanie”

„Były też ogromne trzęsienia ziemi, takie jak to z 6 lutego” – powiedział Korur – „i te trzęsienia ziemi prawdopodobnie zmieniły energię tutaj. Jak to mówią, przyprawia nas to o mdłości ze strachu. Teraz widzimy, że okres uskoku już minął. energia została załadowana, a trzęsienia ziemi z 6 lutego zmieniły energię tutaj.” „Pierwsze trzęsienie ziemi, jakiego powinniśmy się spodziewać, powinno nastąpić tutaj” – powiedział.

Görür powiedział: „Uważamy, że Erzincan, a zwłaszcza Bingöl-Karlıova, znajdują się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Tunceli poniżej tego obszaru znajduje się Tunceli. Wina leży w Pülümür. Zatem z uskokiem powyżej 7 jest blisko. Anatolian Fault, Karliova” Został wypełniony w latach 1960–1960. Dunceli jest pod uciskiem jak Bingol. Dlatego musimy zwrócić szczególną uwagę na te miasta.”

Stambuł słucha

prof. Dr. Görür ostrzegł również o możliwości trzęsienia ziemi w Stambule. Oczekuje się, że trzęsienie ziemi o sile 7,2 i 7,5 w skali Richtera nawiedzi północ od linii uskoku w północnej Anatolii, pomiędzy Silivri i Yesilkoy, powiedział Korur.

Skarżący powiedział:

„Występowanie takich małych trzęsień ziemi zwykle wskazuje, że region Marmara jest pod napięciem. Spodziewamy się dużego trzęsienia ziemi na północnej odnodze uskoku północnoanatolijskiego w Morzu Marmara. Innymi słowy, czekamy w systemie uskoków o długości 160 km na obszarze zaczynającym się od zatoki Atabazari do Adabazari. Dlatego nie spodziewamy się trzęsienia ziemi na południu Morza Marmara, ale uważamy, że trzęsienie ziemi, którego spodziewamy się w północnej odnodze, dotknie również południe Morza Marmara.

Chcę także ostrzec Stambuł. „Szacujemy, że na północ od linii uskoku północnoanatolijskiego, szczególnie między Silivri i Yesilkoy, może wystąpić trzęsienie ziemi o sile 7,2 do 7,5 w skali Richtera”.

READ  The Steelers wyznaczyli Omara Khana na swojego następnego dyrektora generalnego, podążając śladami Bena Rothlisbergera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *