Odwołanie występu Kanye Westa na Grammy nie miało nic wspólnego z Trevorem Noahem, mówi źródło

Noah jest także gospodarzem rozdania nagród Grammy w przyszłym miesiącu.

Uwłaczający post Westa w mediach społecznościowych był odpowiedzią na to, że Noah wyraził zaniepokojenie niedawnym traktowaniem przez artystę jego była żona Kim Kardashian i jej chłopak, gwiazda „SNL”, Pete Davidson, podczas jednego z odcinków swojego programu w zeszłym tygodniu.

„Możesz nie żałować Kim, ponieważ jest bogata i sławna” – powiedział Noah w segmencie. „Ale to, przez co przechodzi, jest przerażające do oglądania i rzuca światło na to, przez co przechodzi tak wiele kobiet, kiedy decydują się odejść”.

Źródło bliskie Noah powiedziało CNN, że nie miał nic wspólnego z odwołaniem występu Westa i że nie rozmawiał z producentami ani Akademią Nagraniową, która produkuje program, na temat Westa.

„Trevor nigdy nie prosił Grammy o zakazanie Kanye’owi występu. Nie obraził się postem Kanye na Instagramie, a Trevor odpowiedział na Instagramie. Pogląd, że Trevor lub jego zespół poprosili Grammy o zakazanie Kanye, jest absurdalny” – powiedział źródło.

CNN nie otrzymał jeszcze komentarza z Akademii Nagrań, a West nie skomentował publicznie.

Zachód jest mianowany za rozdanie Grammy w tym roku, w tym album roku. Nie wiadomo, czy planuje wziąć udział w ceremonii.

Noah skomentował post na Instagramie Westa, który został usunięty, wiadomość o wsparciu dla muzyka, pisząc, że „łamie mi serce, gdy widzę cię w takim stanie” i że jego muzyka była „nieusuwalną” częścią jego życia”.

Wczesny niedzielny poranek Noe tweetował„Powiedziałem, aby Kanye nie odwoływał Kanye”.
Wiadomość o usunięciu występu Westa z tegorocznego składu była dla jego fanów pewnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że nie był jednym z pierwszych wykonawców ogłoszony w zeszłym tygodniu na 64. nagrody Grammy. Kolejne występy zostaną ogłoszone w dniach poprzedzających show.

Wśród artystów, którzy mają wejść na scenę, są Billie Eilish, Lil Nas X, BTS i Olivia Rodrigo.

READ  Debata pomiędzy Özgürem Özelem a Numanem Kurtulmuşem odcisnęła swoje piętno na debatach budżetowych w parlamencie.

Nagrody Grammy mają wyemitować 3 kwietnia na antenie CBS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *