Obrzydliwe wydarzenie w Izmirze; Pielęgniarz, który zgwałcił pacjentkę z rakiem na oddziale intensywnej terapii!

NC (63), pacjent z rakiem płuc w stadium 4, został rzekomo wykorzystany seksualnie przez pielęgniarkę EK (29), która była leczona na oddziale intensywnej terapii w szpitalu uniwersyteckim Izmir Ege. Ofiara zdarzenia, do którego doszło tydzień temu, zmarła przedwczoraj.

NC, który ma raka płuc w stadium 4, rozpoczął leczenie w Szpitalu Uniwersyteckim Eige 24 kwietnia w incydencie, który odkryła pielęgniarka z Uniwersytetu Eige. Stan NC pogorszył się i 5 maja stracił przytomność.

Została rzekomo wykorzystana seksualnie przez EK, pielęgniarkę w szpitalu, 17 maja, kiedy leżała na oddziale intensywnej terapii na oddziale klatki piersiowej w Karolinie Północnej. NC wziąć lekarstwo. Jedna z pielęgniarek E.E., która weszła do sypialni, zauważyła zajście i zgłosiła sytuację przełożonemu.

Wykryto go również na nagraniu z kamery bezpieczeństwa.

Pracownicy ochrony, którzy oglądali kamery bezpieczeństwa na oddziale intensywnej terapii, znaleźli na kamerze dowody napaści seksualnej i zgłosili je policji.

Działając na podstawie zgłoszenia, policja zatrzymała podejrzanego EK podczas kolacji z żoną w lokalu w dzielnicy Byragli.

EK pokazano nagranie napaści na tle seksualnym, które zarejestrowały kamery bezpieczeństwa. Jeśli EK”Leki, które podałem pacjentowi, były lekami w jego własnym systemie elektronicznym i nie mam nic do powiedzenia na temat ciągłości obrazów.” powiedział.

„To prawda, że ​​otworzyłem swoje genitalia i przybliżyłem je”.

Po zeznaniach na komisariacie EK złożył kolejne zeznanie prokuratorowi w sądzie, do którego został przewieziony. EK przekonywał, że w jego zeznaniu na komisariacie zaszło nieporozumienie.To prawda, że ​​dotykałem piersi NC, kobiety na oddziale intensywnej terapii. Prawdą jest również, że otworzyłem swoje genitalia i przybliżyłem je. próbowałemDowiadujemy się, że wyraził z tego powodu żal.

EKIncydent jest prawdziwy. Zrobiłem rzecz. Akceptuję zdjęciaEK został aresztowany i osadzony w więzieniu.

Na zdjęciach wszystko jasne

W protokole z monitoringu sporządzonym w związku z incydentem podkreślono, że EK najpierw przyszedł do NC i podał lekarstwa, następnie przeszedł na lewą stronę, przyciągnął NC do siebie, a następnie dokonał na niej napaści seksualnej.

READ  Nick Kyrgios przyznał punkt Daniilowi ​​Miedwiediewowi śmieszną karą

W protokole z obserwacji dodano również, że EK sprawdził monitory, do których był w tym czasie podłączony NC i po około 15 minutach gwałtownym ruchem opuścił pacjenta, podciągnął bieliznę i podniósł barierkę łóżka. i opuścił pacjenta po wyprostowaniu łóżka.

Stracił życie

Dowiadujemy się, że dziekanat dyrekcji Szpitala Uniwersyteckiego w Ege wszczął postępowanie dyscyplinarne przeciwko EK. Ponadto, podczas gdy dochodzenie w sprawie napaści seksualnej na oddziale intensywnej terapii trwa, wyszło na jaw, że NC, który cierpiał na raka płuc, zmarł wczoraj i został dziś pochowany. (DHA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *