Nowości technologiczne 2023 r. — Branding Türkiye

Przygotowaliśmy „Tech News of 2023” na podstawie „Tech News of the Week” opublikowanych na zintegrowanym kanale marketingowym i biznesowo-ekonomicznym, jednej z kategorii wydarzeń Branding Turkey.

Jedna z kategorii wydarzeń Branding Turkey to najpopularniejszy w Turcji zintegrowany kanał marketingowy i biznesowo-ekonomiczny. „Wiadomości techniczne”Opublikowane w „Techniczne wiadomości tygodnia”Podsumowujemy wiele działań cyfrowych i związanych z technologią w tym tygodniu, przekształcając je w informacje na tabletach. Tworząc tygodniowy program na koniec każdego miesiąca „Wiadomości techniczne miesiąca”Co tworzymy. Na koniec każdego roku ustalamy program miesiąca i przedstawiamy go Państwu. A oto nowości technologiczne roku 2023!

Nowości technologiczne 2023 roku

„Wiadomości techniczne miesiąca”Opracowaliśmy, opracowaliśmy i przygotowaliśmy na okres 1 roku. „Wiadomości techniczne roku 2023” W tym materiale przeczytasz o ważnych wydarzeniach cyfrowych, sektorowych i technologicznych, które znalazły się w programie tego roku.

Agenda technologiczna (styczeń 2023 r.)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Kominek Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (styczeń 2023 r.)

Przeczytaj styczniowy program Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (luty 2023 r.)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Luty Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (luty 2023 r.)

Przeczytaj program na luty Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (marzec 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Targowisko Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (marzec 2023)

Przeczytaj marcowy program Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (kwiecień 2023 r.)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Nissana Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (kwiecień 2023 r.)

READ  Zwolnienia związane z technologią trwają w USA

Przeczytaj program na kwiecień Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (maj 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Móc Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (maj 2023)

Przeczytaj program majowy Tutaj Kliknij

Agenda techniczna (czerwiec 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Czerwiec Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda techniczna (czerwiec 2023)

Przeczytaj czerwcowy program Tutaj Kliknij

Agenda techniczna (lipiec 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Lipiec Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda techniczna (lipiec 2023)

Przeczytaj program na lipiec Tutaj Kliknij

Agenda techniczna (sierpień 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Sierpień Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda techniczna (sierpień 2023)

Przeczytaj program na sierpień Tutaj Kliknij

Agenda techniczna (wrzesień 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Wrzesień Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda techniczna (wrzesień 2023)

Przeczytaj agendę września Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (październik 2023 r.)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Październik Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (październik 2023 r.)

Przeczytaj program na październik Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (listopad 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Listopad Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (listopad 2023)

READ  Minister przemysłu i technologii Mustafa Varank wykorzystał tę grę w Bursie

Przeczytaj listopadowy program Tutaj Kliknij

Agenda technologiczna (grudzień 2023)

Służy jako miesięczne archiwum zawierające treść skompilowaną z „Weekly Tech News”. Grudzień Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych wydarzeń cyfrowych, branżowych i technologicznych, które miały miejsce w tym miesiącu. Agenda technologiczna (grudzień 2023)

Przeczytaj program na grudzień Tutaj Kliknij


Tak „Wiadomości techniczne 2022”Skompilowaliśmy to w ten sposób. Oczywiście w roku 2022 nastąpi wiele zmian sektorowych, postępów technologicznych, skutków gospodarczych i działań cyfrowych. Jednak w tym artykule uwzględniliśmy najpopularniejsze tematy w danym miesiącu. Do szczegółowej lektury Nowości techniczne Możesz wyświetlić kategorię. W międzyczasie możesz aktywować powiadomienie push w lewej części strony lub zapisać się do newslettera e-mailowego, aby uzyskać natychmiastową komunikację. Dalej telegram Dołączając do naszego kanału, możesz uzyskać natychmiastową informację o bieżących wydarzeniach.


Rekomendacja podcastu


Archiwum 2022

Aktywuj subskrypcję newslettera

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać aktualne artykuły, aktualności branżowe i bezpłatne wydarzenia.

Dzięki za subskrypcję.

Coś poszło nie tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *