Nowa plotka pałacowa: Harry ma dość Meghan

Czy to wydarzenie rzuciło ciemną chmurę na parę?

Książę Harry tęskni za rodzinnym miastem i żoną Meghan MarklePrzyjaciołom powiedziano, żeby się z nimi więcej nie widywali, bo ich nie lubią. „The New York Post” w swoich wiadomościach dla Harry’ego „Książę smutku” powiedział.

„Harry jest znudzony”

Ekspert królewski Tom Quinn powiedział w sobotę w oświadczeniu dla brytyjskiej gazety The Mirror: „Harry się nudzi. Patrzy za Atlantyk, gdzie wciąż mieszka wielu jego przyjaciół z wojska i szkoły. Przyjaciele Harry’ego nie spotkają księcia w Ameryce, bo uważają, że Meghan jest trudną osobą. Harry jest ze swoją żoną Meghan. Markle , 42 lata, mieszka w Montecito w Kalifornii ze swoimi dziećmi. Książę mieszka z Archiem i księżniczką Lilibet. „Ale Harry i Meghan nie zamierzają się pobrać” – powiedział Hugh Grosvenor, jeden z najstarszych przyjaciół księcia Harry’ego i ojciec chrzestny Archiego.

Inny królewski ekspert twierdzi, że Sussex „od przeszkadzania wszystkim” Oznajmił, że aby tego uniknąć, nie brał udziału w uroczystościach

Na weselu był obecny brat Harry’ego, książę William, z którym był w separacji.

Harry ostatni raz był w Wielkiej Brytanii w majugry nvictusPoszedłem na imprezę z okazji 10. rocznicy. Następnie Quinn powiedział lustrze, że Harry nie planuje spotykać się z przyjaciółmi, ponieważ tak powiedzieli „Książę nienawidzi części świata sprzed Meghan” Powiedział.

Quinn wspomina także o przyjaciołach Harry’ego „Nie lubią Meghan” Dodał także w swoich słowach.

Odatv.com

READ  Stopniowo zbliża się do swojego wielkiego marzenia…myślą o małżeństwie…i wkrótce spodziewają się dziecka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *