„Nikt oprócz Boberta”: Wyborcy z 3. Dystryktu reagują na możliwe zdenerwowanie przez demokratę Adama Frischa

W środowym oświadczeniu Frisch powiedział, że jego kampania czeka na policzenie każdego głosu.

„Wciąż mamy dużo pracy do wykonania, ponieważ głosy wciąż są liczone. „Jestem bardzo zaszczycony otrzymaniem tak dużego wsparcia ze strony mieszkańców wspaniałej Trzeciej Dystryktu Kolorado” – napisał.

Jeśli margines jest tak mały, wynik głosowania nie będzie ostateczny. Obie kampanie otrzymają listę wyborców, których głosów z jakiegoś powodu nie da się policzyć i spróbują wyleczyć lub naprawić problemy.

„Tak, patrzymy na uzdrowienie” – powiedziała w wiadomości tekstowej rzeczniczka kampanii Frischa.

Utwardzanie jest zwykle zarezerwowane dla kopert do głosowania z nieweryfikowalnymi podpisami. Wota z uszkodzeniami fizycznymi, takimi jak łzy lub plamy, również kwalifikują się do uzdrowienia.

Okręgowe urzędy wyborcze rozpoczynają proces od kontaktu z wyborcami przez sms, telefon lub pocztę. Moment na odpowiedź jest osiem dni po dniu wyborów. Jeśli wyborcy nie odpowiedzą, ich głosy nie będą liczone.

Karty do głosowania kwalifikujące się do kuratorowania stanowią zwykle niewielki procent całej karty do głosowania. W wielu hrabstwach około 2 procent przypadków powoduje wystawienie listu leczącego.

Jeśli ostateczne wyniki zbliżą Boeberta i Frischa do siebie o pół procenta, spowoduje to automatyczny restart wyścigu. Jeśli ostateczna marża jest wyższa, jedna z kampanii może poprosić o ponowne przeliczenie, ale musi podnieść koszt.

W Pueblo Carroll Plymel zagłosował na prosty bilet Republikanów, w tym Boberta.

„Myślę, że wykonuje dobrą robotę, ale nie sądzę, żeby została ponownie wybrana” – powiedział Plymell w środę. „Było blisko, ale miałem nadzieję, że wygra”.

Plymell powiedział, że nie przejmuje się uczciwością wyborów.

READ  Akcje Adani rosną po inwestycji GQG o wartości 1,87 miliarda dolarów; A pokazy drogowe są w kolejce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *