Nie złożyłem rezygnacji z mandatu i nie będę kandydował innej partii.İlgezdi: Nie zrezygnowałem z kandydowania i nie będę kandydował z innej partii„To, co powiedział Saban Payal, jest kłamstwem i fałszem”.
İlgezdi powiedział: „To, co mówi pan Shaban, jest fałszywe i błędne. Zostałem kandydatem poprzez zgromadzenie partii i centralny komitet wykonawczy, nie zostałem kandydatem z autorytetem przewodniczącego. Moja żona nie opuściła partii. Partia Rady. Gdyby pan Shaban nie wiedział o tych sprawach, mianowałby wówczas członków premiera. Aby się porozumieli. Pozwólcie mu mówić. Sevinc powiedział: „Nie powiedziałem, że prezydent odszedł od premiera. Ferhat Bey to powiedział”. powiedział.

Dyskusja między Chevanim i Ilkesti
Następnie İlgezdi powiedział: „Jeśli chcesz, zrobimy z tobą specjalny program. Porozmawiajmy o premierze. Leżysz tu od rana. Kłamiesz. Wszystko, co powiedziałeś, to kłamstwo”. powiedział. Słowa Ilkestiego wywołały kłótnię między nim a Sevincem.

„Imamogul nie może mi tego powiedzieć”
O swojej rezygnacji İlgezdi powiedział: „Powiem o mojej rezygnacji: nie rezygnuję, aby gdzieś kandydować ani ponownie zostać burmistrzem. CHP ma swoje własne organy. Członkowie MYK, burmistrz przechodzi tutaj. Powołany za zgodą rady Rada partii. Decyzja, której tutaj nie można podjąć, nigdy nie może zostać zaakceptowana.” „Nie da się tego zrobić. Mój przedstawiciel nie może mnie o tym powiadomić”. powiedział.

„Nie będę kandydatem żadnej partii”
Hacıra „Czy byłbyś kandydatem innej partii?” Na pytanie odpowiedział: „Nie będę kandydował z żadnej partii, nie złożyłem rezygnacji z kandydowania”. On odpowiedział.

Co się stało?

Dziennikarz Barış Yarkadaş Ataşehir Burmistrz Battal ilgezdi ogłosił swoją rezygnację z członkostwa w CHP. Yarkadaş ogłosił, że ILgezdi oświadczył, że będzie generalnym kandydatem 7 partii. Yarkadaş użył następujących wypowiedzi: „Burmistrz Ataşehir Battal İlgezdi z CHP zrezygnował z CHP. Rozmawiałem z İlgezdim dla @tv100. İlgezdi powiedział, że będzie generalnym kandydatem 7 partii. Rozwiązany, ponieważ poparłem Kılıçdaroğlu” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *