„Nie mogę szanować ich pracy!” – Wiadomości z czasopisma

Bülent Serttaş wystąpił na scenie w hotelu na Cyprze 8 marca, w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Popularna piosenkarka powiedziała: „Życzę wszystkim kobietom ich pomyślnego dnia. Mam nadzieję, że będą cieszyć się tym, czego zawsze pragną w życiu”.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Kończymy 22 lata”

Serttaş zapytał: „Ty też jesteś od lat w szczęśliwym związku. Jaki jest sekret?” Odpowiadając na pytanie, powiedział: „Tajemnicą jest miłość i szacunek. Zwłaszcza szacunek. Miłość nigdy się nie kończy, dopóki szacunek nie zostanie utracony. Świętujemy 22. rocznicę. Najlepsze życzenia dla naszej młodzieży”.


Bülent Serttaş: Jeśli zajdzie taka potrzeba, też poddam się operacji plastycznej!Bülent Serttaş: Jeśli zajdzie taka potrzeba, też poddam się operacji plastycznej!
Sprawdź wiadomości

„Pani zawsze do mnie pasuje”

Popularny tytuł „Walentynki w zeszłym miesiącu. Czy jesteś zakochany?” Na pytanie odpowiedział: „Dziewczyna zawsze stawia mnie na mat. Jej niespodzianki są duże”.

Nie mogę szanować ich pracy.

„Najbardziej lubiane utwory tureckie i arabskie”

Piosenkarz, który powiedział, że obchodzi 41. rok swojej twórczości, powiedział: „Będziemy to uczcić podczas premier, a ja chcę zaprezentować koncert, jakiego nigdy nie widziano w Stambule. Moje piękne piosenki wkrótce się ukażą. Wzywają „folk”. Śpiewacy i arabscy ​​artyści”. Najzabawniejsze są piosenki ludowe. Pieśni i arabeski. Nawet gdy śpiewają na scenie, „rozweselają nas turecką muzyką ludową i piosenką «Ankara'nın Bağları»”, powiedział.

Nie mogę szanować ich pracy.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Mężczyźni i Actin dadzą z siebie wszystko”

59-letnia artystka zapytała: „Wśród Twoich kolegów są ludzie, którzy noszą spódnice i lakiery do paznokci. Co o tym myślisz?” „Kto dzisiaj nosi spódnicę, a jutro maluje paznokcie, ten nosi szminkę. Nie mogę szanować ich pracy. Mężczyźni i kobiety robią to, co im odpowiada” – powiedziała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *