NFL Mandatory Minicomps 2022 – Minka Fitzpatrick staje się bogata, Maggie Pecton wydaje oświadczenie

Mini-obozy były kontynuowane przez większą część NFL w środę, ponieważ wiele drużyn występowało jako ostatnie przed rozpoczęciem obozów treningowych pod koniec lipca. Ale tak jak zrobili to Pittsburgh Steelers, wielka wiadomość dnia nadeszła od zespołów, które już ukończyły minikompaty. Minka Fitzpatrick Najwyżej opłacane zabezpieczenie w historii NFL z czteroletnim przedłużeniem o wartości 18,4 miliona dolarów na sezon. Indianapolis Golds stracili jedną ze swoich początkowych linii obronnych Carrie Willis Po trzech sezonach przechodzi na emeryturę.

Ale w środę na boisku treningowym było dużo pracy, ponieważ Cleveland Browns jechali około godziny na południe, pracując obok Pro Football Hall of Fame na stadionie Tom Benson Hall of Fame w Canton w stanie Ohio. Zapobieganie atakom odrzutowców w Nowym Jorku Maggie Pecton Wymyślił przekonujący sposób, aby odpowiedzieć na swoich krytyków.

Ten tydzień jest najbardziej pracowity w sezonie minicampów, ponieważ pracuje 17 drużyn. W zeszłym tygodniu w mini-obozach wzięło udział 12 drużyn, Miami Dolphins pojechały wcześniej, a Cincinnati Bengals i Philadelphia Eagles zrezygnowały z obowiązkowych mini-obozów.

Oto kilka migawek od reporterów ESPN NFL Nation prezentujących działania tego tygodnia ze środowych minikomputerów:

Idź do najlepszego dnia:
Zdjęcia | Filmy | cytaty

Ważna wiadomość dnia

Steelers tworzą najlepiej opłacaną obronę Minki Fitzpatrick w historii NFL
Fitzpatrick rozpoczyna letnie wakacje z przyzwoitą pensją The Steelers i ich gwiazdorska ochrona zgodzili się na czteroletnie przedłużenie, które Fitzpatrick zapewnił z WME Sports, agencją Fitzpatricka, Adamem Schefterem z ESPN, płacąc ponad 18,4 miliona dolarów rocznie. Gdy Fitzpatrick podpisał kontrakt, udzielono 36 milionów dolarów gwarancji, potwierdził Schefter.

Becton, który jest nieufny wobec krytyków, ma zamiar „sprawić, by ich słowa jadły”.
Pecton, nazywany „Wielkim Biletem”, dał swoim krytykom ważne przesłanie w środę. Pod koniec dwudniowego miniobozu powiedział: „Pozwolę im zjeść ich słowa”. Pecton, który zmagał się z kontuzjami i problemami z wagą od swojego obiecującego debiutu w 2020 roku, był zdeterminowany, aby zmienić tę historię. W swoim pierwszym poście medialnym od września miał na sobie niebieską koszulkę z napisem „Big Bust”.

READ  Młody kierowca umiera po potrąceniu przez luksusowy jeep

Według Rona Rivery dowódcy nie handlowali WR Terry McLaren
Rivera wyraził nadzieję, że umowa zostanie podpisana z odbiorcą Holdout Terry’ego McLarena, Nie zamierzają handlować swoim szczytem, ​​ponieważ nic nie zostało jeszcze podpisane. McLaren opuścił pierwsze dwa dni wymuszonego miniobozu Waszyngtonu. Wiosną uczęszczał na siłownię, ale od trzech tygodni unika sesji OTA z wolontariatem. Nowy kontrakt McLarena wygasa po sezonie. Szuka nowego kontraktu, ponieważ inni najlepsi odbiorcy otrzymali ten poza sezonem.

Otwieracz Colts, Gary Willis, ogłosił przejście na emeryturę po trzech sezonach NFL
Willis ogłosił w środę, że po trzech sezonach w NFL pozostanie w ministerstwie. „Chciałbym wyrazić wdzięczność mojej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim tym, którzy wspierali mnie w tej podróży do tej pory, i czekam na wasze dalsze wsparcie w następnej fazie mojego życia… Jestem pokorna i podekscytowana, aby kontynuować święte powołanie. Dziękuję wszystkim za wsparcie na przestrzeni lat…”

Marcus Davenport z Saints przeciął Pinky o połowę w tym sezonie
Davenportowi odcięto górną część lewego małego palca na początku tego sezonu po złamaniu krążka podczas poprzedniej operacji i doznaniu infekcji. Davenport, który w styczniu przeszedł operację prawego ramienia, ma nadzieję zachować zdrowie podczas obozu treningowego. Ale kwestia palca spowodowała nieoczekiwane zamieszanie w jego harmonogramie. Davenport powiedział, że jego mały palec był dokuczliwym problemem, odkąd po raz pierwszy zerwał więzadła podczas swojego młodszego roku na Pucharze 2016 w Teksasie-San Antonio.

Więcej nagłówków NFL:


Najlepsze filmy

Bawić się

0:58

Sprawdź niektóre ładowarki wchodzące w interakcje ze szczeniętami, w tym Joey Posa i Darwin James.


Cytaty dnia

„Nie sądzę, że jest to opcja. Płacisz 30 milionów dolarów jednej osobie i 2 miliony dolarów innej. Płacisz tej osobie 30 milionów dolarów za grę. Wierzę [Wentz] Wygrywa. Moim zadaniem jest go wspierać.”

Dowódcy wspierają QB Taylora Heinricha podczas meczu QB w Waszyngtonie

„Nie zdaję sobie sprawy, jaki on jest duży”.

Jets Rookie RP Breeze Hall, kiedy po raz pierwszy spotykają McGee Pectona po lewej


Najlepsze zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *