Najczęściej komentowany Nazlıcan İrem Köroğlu przerywa milczenie!

Wydarzenia po pokonaniu przez reprezentację Stanów Zjednoczonych Stanów Zjednoczonych 3 czerwca zostały ponownie przywrócone do porządku obrad wraz z oświadczeniami Nazlıcana İrema Köroğlu.

Reprezentacja Turcji w siatkówce kobiet zwyciężyła 3 czerwca w tie-breaku ze Stanami Zjednoczonymi 3:2. Pod koniec meczu obraz odbity na ekranach podczas radosnych demonstracji odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Zdjęcie tureckiej kibicki skaczącej z radości na trybunach podczas meczu szybko zyskało uwagę w mediach społecznościowych. Nazlıcan İrem Köroğlu, występujący w tym filmie, wyjaśnił swoje doświadczenia na swoim koncie YouTube.

Koroglu powiedział, że nie wiedział, że kamery go nagrywają i że nie może zobaczyć wiadomości, które wysyłała mu matka, ponieważ nie miał połączenia z Internetem. „Dzieliłem się tam swoim szczęściem i byłem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy. Nic wielkiego. To był bardzo miły i zabawny mecz” – powiedział.

İrem Köroğlu w swoim filmie umieścił następujące stwierdzenia: „Kamery z jakiegoś powodu mnie sfilmowały, ale ja o tym nie wiedziałem. Widziałem to tylko raz i wtedy nagrałem wideo. Moja mama wysłała mi wiele wiadomości.”. Córko, filmują cię.’ Powiedział: „Dlatego nic nie widziałem” – powiedział. „Byłem tak szczęśliwy, że wygraliśmy filmy, że nie musiałem drapać oczu”.

READ  Fenerbahçe pożegnało się z Ligą Konferencyjną w ćwierćfinale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *