Nadal rodziła dzieci i rozdawała je! Rozdzierający serce incydent z udziałem Müge Anlı sprawił, że publiczność przełknęła ślinę, gdy usłyszała to, co usłyszała.

Emocjom związanym z Müge Anlı, popularnym programem na ATV, nie ma końca. Kiedy Ahsen Noor, który pojawił się w programie w poszukiwaniu rodziny, ponownie spotkał się ze swoim ojcem Mustafą, prawdy, które wyszły na jaw, zszokowały ekranową publiczność. Ministerstwo Rodziny zmobilizowało się w sprawie Mustafy Beya, który trafił do wiadomości niczym bomba wraz ze swoimi nieznanymi dziećmi. Oto szczegóły zaskakującego zdarzenia w Müge Anlı…

Müge Anlı i Tatlı Sert, dzienny program nadawany na ekranach ATV, stale podkreśla ciekawe wydarzenia. Choć na ekranie prezentowane są różne wydarzenia, widz jest zaskoczony tym, co usłyszy. Uczestnicząc w programie odnalezienia rodziny, Ahsen Noor poznał swojego ojca. Fakty, które Ahsen Noor dowiedziała się na temat swojego ojca, zaskoczyły ją i ekranową publiczność. Ahsen Noor, który przypadkowo dowiaduje się, że jest adoptowany, w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny zaczyna odkrywać ciekawe fakty. Pozostawiając dziecko w każdym kącie, Baba Mustafa jeszcze bardziej zmobilizował służbę rodzinną. Oto szczegóły zaskakującego zdarzenia w Müge Anlı…

Członkowie rodziny zostają ujawnieni

Müge Anlı osiągnęła rezultaty w pracy, którą rozpoczęła na rzecz biologicznej rodziny młodej kobiety. Fakty dotyczące rodziny biologicznej, które wyszły na jaw w krótkim czasie, zaskoczyły wszystkich. Po tygodniu nadawania Ahsen dowiedział się, że ma 2 starszych braci, 3 starsze siostry i 1 młodszą siostrę.

Ahsen Noor ze zdziwieniem dowiedziała się, że ma wiele rodzeństwa, o którym wcześniej nie wiedziała, oraz że porzuciła rodzeństwo urodzone w latach 1998 i 2010. W 2006 roku wyszło na jaw, że rodzina pozostawiła przy fontannie jeszcze jednego chłopca.

Jego brat i siostra zostają ujawnieni

W programie wyemitowanym następnego dnia ujawniono, że Ahsan ma starszego brata urodzonego w 1998 r. i siostrę Bukket urodzoną w 2010 r. Wczoraj dowiedziała się, że ma brata, który został porzucony w 2006 roku. Ahsen powiedział, że na podstawie konta e-administracji swojej matki odnalazł swojego urodzonego w 2006 roku brata Bassa, ale ten nie żył.

READ  Pinnur Kaya jako pierwszy skomentował post Arsum Onan po 27 latach małżeństwa! Do wyznawcy, który powiedział: „Rozwód był zdecydowanie dobry”…

muge-anli-ahsen-nur.jpg

Po zdarzeniu Müge Anlı stwierdziła, że ​​nie jest normalne, że matki zostawiają dzieci po porodzie, i że według niej matka jest chora psychicznie. Widz powiedział, że ojciec zabrał matkę, aby żebrała w Culhane Park.

ahsen-znalazł-jego-brata.jpg

Odrzucił wszystkie roszczenia

Müge Anlı, który wziął udział w programie i zbuntował się przeciwko Babie Mustafie, powiedział: „Życie Mustafy Beya to dzieci urodzone i dzieci rozdzielone. Dzieci, które nie wiemy, jak się urodziły, ile żyje, a ile nie, łamią serce. – To nie może się zdarzyć. Odpowiedział swoimi słowami. Poinformowano również, że Ministerstwo Opieki Rodzinnej podjęło działania i zarejestrowano skargę karną przeciwko Mustafie Beyowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *