Na myśl przychodzą mi słowa Ismaila Kartala po rzutach karnych w Kadıköy! Ignorowany? Kiedy bramkarz Olympiakosu stał się gigantem…

class=”medyanet-inline-adv”>

W Lidze Konferencyjnej UEFA nasz reprezentant Fenerbahçe przegrał w rzutach karnych z Olympiakosem, który w regulaminowym czasie i dogrywce zakończył się wynikiem 1:0 i pożegnał się z Europą.

Padły tylko 2 gole z karnych

Dla Benerbahce rzuty karne wykonali odpowiednio Tusan Tadic, Michy Batshuayi, Genghis Ander, Dzigu i Bonucci.

Gdy Batshuayi i Dzigu wpadali do siatki, strzały trzech innych zawodników złapał bramkarz Olympiakosu Solakis.

Bonucci wykonuje rzut karny, ale…

Leonardo Bonuzzi, który w 120. minucie został wprowadzony na boisko po rzutach karnych, miał szczęście, że nie wykorzystał rzutu karnego.

Wszyscy uciekinierzy pochodzą z tego samego zakątka

Warto zauważyć, że strzały Tadicia, Cengiza Andera i Bonucciego padły po lewej stronie bramkarza i wszyscy trzej chybili. Dijku tylko dotknął piłkę Solakisowi podczas strzelającego gola Batshuayi, ale nie był w stanie zapobiec bramce.

Przyszły mi na myśl słowa Ismaila Kartala

Po rzucie karnym Fenerbahçe gorącym tematem stały się wypowiedzi Ismaila Kartala na przedmeczowej konferencji prasowej. Niektórzy fani Yellow-Navy w mediach społecznościowych powiedzieli, że szansa na rzut karny została zignorowana.

„Będzie dogrywka i możliwość rzutów karnych. Czy ćwiczyłeś rzuty karne?” Odpowiadając na pytanie, Kartal powiedział: „W tym tygodniu trochę ćwiczyliśmy rzuty karne. Dziś wieczorem powtórzy się to samo. Miejmy nadzieję, że nie będą to rzuty karne”.

Co powiedział po meczu?

Po meczu Ismail Kartal wygłosił następujące wypowiedzi na temat kary:

Gracze, którzy ominą najniższy procent kar, nie będą mogli zdobywać kar. Tadic i Bonucci to gracze z wieloma karierami i zawsze wygrywali rzuty karne. Niestety, dzisiaj nie mogli tego zrobić. Przepraszamy, czekamy z niecierpliwością.

READ  Trener reprezentacji narodowej Montella: Jestem dumny, że jestem trenerem Turcji – najnowsze wiadomości o reprezentacji narodowej w piłce nożnej