Musiałem uzyskać pozwolenie od Aykuta Gokamana

Konyaspor kontynuuje przygotowania do jutrzejszego meczu 5. rundy Pucharu Turcji Zirat przeciwko Kostep. Przygotowania odbywały się pod okiem trenera Fahrudina Omerovicia, który podpisał kontrakt do końca sezonu. Fahrudin Omerovic składał oświadczenia przed treningiem.

Fahrudin Omerovic powiedział, że jest szczęśliwy, że jest w Konyasporze: „Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Spędziliśmy tu bardzo dobre dni. Zdobyliśmy puchar. Widzieliśmy europejski entuzjazm. Miasto mocno nas uściskało i bardzo ich kochaliśmy. zarządu, dla mnie i dla naszego zespołu.” Dziękuję bardzo za zaufanie. Z jednej strony jesteśmy podekscytowani. Spędziłem tu około 5 lat z Aykutem Gokamanem i naszym zespołem w Konyaspor. Klub Konyaspor. Już wspaniała społeczność, zasługująca na to, co najlepsze, ze swoimi fanami. Dlatego wierzę w siebie i nasz zespół. To jest trudne. „Zakończmy te dni tak szybko, jak to możliwe. Potem chcemy spróbować wyzdrowieć. Miejmy nadzieję, że będziemy razem przez długi czas”. powiedział.

Zapytany przez reporterów, czy spotkał Aykuta Kokamana przed przyjazdem do Konyasporu, Omerovic powiedział: „Od długiego czasu, około 20–23 lat, mamy bliskie stosunki z Aykutem Kokamanem. Osiągnęliśmy już te sukcesy dzięki Aykutowi Kokamanowi. Oczywiście. , Muszę jakoś uzyskać pozwolenie od Aykuta Kokamana, aby tu przyjechać. Ponieważ, jak powiedziałem, jesteśmy razem od 23 lat. „Razem cieszyliśmy się piłką nożną, razem robiliśmy postępy, dzieliliśmy razem wiele rzeczy” – powiedział.

READ  Fenerbahce lub Basaksehir; Puchar Türkiye szuka swojego właściciela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *