Mówi się, że pociąg Amtrak, który przejechał przez GA, utknął na statku przez około 40 godzin – WSB-TV Channel 2

Atlanta – Pasażerowie twierdzą, że pociąg Amtrak utknął na torach od około 40 godzin. Zimowa burza opóźniła ich podróż.

Pociąg zatrzymał się na północ od Lynchburga w Wirginii, ale od tego czasu dotarł do celu w Charlottesville w Wirginii.

Sean Thornton z Richmond w Wirginii jechał pociągiem. Wsiadł z córką, gdy pociąg zatrzymał się w Atlancie.

Po spotkaniu z przyjaciółmi w Atlancie na święta, wsiedli do pociągu do Charlottesville w oczekiwaniu na przybycie na stację kolejową o 11:30 w poniedziałek.

Thornton powiedział, że problem zaczął się, gdy pociąg przyjechał do Atlanty o 2 w nocy w poniedziałek i nie przyjechał w niedzielę wieczorem.

Powiedział, że w ciągu dnia pojawiły się problemy.

„Gdy pociąg jechał dalej po torach… nic nam nie powiedział Amtrak” – powiedział Thornton. „W końcu przestaliśmy się ruszać நாங்கள் Byliśmy w recepcji, aby skorzystać z usług telefonii komórkowej i Wi-Fi w pociągu. W rezultacie wieczorem nikt nie był w stanie porozumieć się z bliskimi lub hotelami.

Popularne historie:

Co gorsza, Thornton powiedział, że personel Amtrak ogłosił, że o 17:00 nie ma jedzenia. Powiedział też, że słyszał, że w głównej kabinie były toalety.

„W pewnym momencie wieczorem bardzo zdenerwowana pracownica weszła do systemu PA i krzyknęła do wszystkich, aby przestali narzekać personelowi, a zamiast tego złożyć skargę do centrali Amtrak. Thornton powiedział.

O północy Thornton powiedział, że pociąg powoli cofa się za stacją kolejową w Lynchburgu.

„Pasażerom nie mówi się, aby nocowali w pociągu. Wszyscy zrobiliśmy coś w rodzaju ustawienia, żeby usłyszeć, co z nami robią i zasnęliśmy, gdziekolwiek byliśmy. Dziś rano nic nie słyszeliśmy – powiedział Thornton. „Wieczorem jeden z pasażerów przyniósł do pociągu wodę i zorganizował, aby ktoś go ominął. O 10 rano ktoś poszedł, kupił McDonalda i obszedł pociąg.

Thornton powiedział, że czekają, aż inspektorzy Amtrak wyjdą i sprawdzą pociąg. Twierdzą, że w tej sytuacji nie mówi się o alternatywnym transporcie, aby dowieźć ich do celu.

READ  Oświadczenie na scenie: Jeśli Mehmet Şimşek zaakceptuje 6-procentową zachętę rządową, płaca minimalna wzrośnie do 11 tys. TL.

Wiadomości z akcji na kanale 2 Zawarli umowę z Amtrak o komentarz i wysłali oświadczenie:

„Pociąg Amtrak, który wyjechał z Nowego Orleanu 2 stycznia, został zatrzymany na północ od Lynchburg, W. ze względu na obecne warunki pogodowe.

W innych wiadomościach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *