Minister Fidan spotkał się ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Blingenem

Minister spraw zagranicznych Hakan Fidan spotkał się z sekretarzem stanu USA Anthonym Blinkenem w Riyadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej, dokąd udał się w celu przeprowadzenia oficjalnych kontaktów. Według źródeł dyplomatycznych obie strony podobno omawiały najnowszą sytuację i negocjacje w Gazie oraz wojnę ukraińsko-rosyjską. Podczas spotkania minister Fidan powiedział także Blinkenowi, że rzeź w Gazie musi wkrótce się zakończyć; Nalegał, aby Izrael nalegał na trwałe zawieszenie broni i pomoc humanitarną w celu dotarcia do Gazy.

class=”medyanet-inline-adv”>

Minister Bidan wziął udział w spotkaniu dotyczącym „Palestyny” w Arabii Saudyjskiej

Minister spraw zagranicznych Hakan Fidan wziął udział w spotkaniu w sprawie Palestyny ​​w Arabii Saudyjskiej z udziałem Grupy Kontaktowej Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC) i niektórych krajów zachodnich.

Minister spraw zagranicznych Haqqan Fidan kontynuuje swoje kontakty w Riyadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej. Minister Fidan wziął udział w spotkaniu na temat Palestyny ​​z udziałem Grupy Kontaktowej Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC) i niektórych krajów zachodnich.


Türkiye Rutte podjął decyzję!  Ankara powiadomiła wszystkich członków NATOTürkiye Rutte podjął decyzję! Ankara powiadomiła wszystkich członków NATO
Sprawdź wiadomości


Ostatnia minuta wojny... Wypadek członka gabinetu wojennego!  Drugi wypadek w ciągu trzech dni w Izraelu: Gantz w szpitaluPierwsza odpowiedź Hamasu na ofertę Izraela! Świat jest zamknięty
Sprawdź wiadomości

Minister Fidan spotkał się ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Blingenem

Spotkał Al Thaniego

Minister spraw zagranicznych Haqqan Fidan spotkał się w Riyadzie z premierem i ministrem spraw zagranicznych Kataru szejkiem Mohammedem bin Abdulrahmanem Al Thanim.

Minister Fidan spotkał się ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Blingenem

Spotkał Faisala bin Ferhana

Minister spraw zagranicznych Haqqan Fidan spotkał się w Riyadzie z ministrem spraw zagranicznych Arabii Saudyjskiej Faisalem Bin Berhanem.

READ  Plan „jednej administracji” Stanów Zjednoczonych dla Zachodniego Brzegu i Gazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *