Kluczowe oświadczenia prezydenta Erdogana | Wiadomości gospodarcze

Oświadczenia prezydenta Erdogana obejmują:

Chciałbym podziękować wartościowemu kierownictwu TOBB. Tutaj są dusze patriotyczne, które pulsują dla Turcji, duchy przedsiębiorczości, które produkują i tworzą miejsca pracy. Mam towarzyszy podróży, którzy kochają swój kraj i kraj. W tej sali bije serce Turcji i turecka gospodarka.

Jako polityk cieszący się zaufaniem narodu, zawsze dbał o to, aby uczestniczyć w publicznych spotkaniach TOBB. Próbowałem tutaj skorzystać z konstruktywnej krytyki. Omówiliśmy z Państwem nasze problemy i szukaliśmy zdroworozsądkowych rozwiązań naszych problemów. Wspólnie pokonaliśmy przeszkody. Zwiększyła się pojemność naszych sal. Znajdujesz się w jednym z 3 pokoi. Zawsze wspieraliśmy Cię w tym procesie. Torujemy drogę do realizacji Twoich celów i marzeń. Razem przedstawiliśmy Toke.

Moi bracia i siostry, wasze wsparcie i wysiłki są jednymi z tysięcy ciężarówek, które zdobią dziś nasze drogi. Dziś nadal widać, jak strategicznym posunięciem było Toke. Rynek pojazdów elektrycznych nabiera tempa. Po latach nie tęsknimy za pociągiem i kursem. Powiedzieliśmy, że działamy również w branży pojazdów elektrycznych jako nasza marka lokalna i krajowa. Stawialiśmy sobie wówczas czoła nie tylko trudnościom ekonomicznym, ale i wyuczonej bezradności. Bardzo starali się połamać mu ręce i nogi na etapie raczkowania. Próbowano na wszelkie sposoby zdyskredytować projekt. Zaobserwowaliśmy ruch w kierunku produkcji pojazdów elektrycznych, próbujący osłabić postęp tureckiej gospodarki. Powiedzieliśmy: skoro inni to robią, dlaczego nie my? Już dawno zajęliśmy miejsce w technologii pojazdów elektrycznych.

READ  Nowe opłaty na paragonach! W buncie przeciwko obywatelom nie płać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *