McNani: Jeśli Biden weźmie udział w 2024 roku, nie będzie mógł już ukrywać się w „piwnicy”

DoOdpowiedziano w czwartek Prezydent Biden Odpowiedział, czy wystartuje w reelekcji w 2024 roku, a niektórzy z grupy powiedzieli w telewizyjnym wywiadzie, że jego odpowiedź nie została uznana za złą.

Na „Dzisiaj wiadomości ze świata” stacji ABC Środa, Biden powiedział Jeśli jest w dobrym zdrowiu, ponownie będzie walczył w wyborach.

„Bardzo szanuję los. Los wielokrotnie ingerował w moje życie. Gdybym był w takim zdrowiu, jakim jestem teraz – gdybym był zdrowy – w rzeczywistości znów bym biegał” – powiedział.

Jednak ostrzeżenie Bidena nie powstrzymało spekulacji na temat jego zdrowia i tego, czy będzie ubiegał się o reelekcję w 2024 roku, przekonywali redaktorzy „The Five”.

„Po raz pierwszy zredukował swoją odpowiedź [on if he] Znowu pobiegnę” – powiedział poprzedni biały Dom Sekretarz prasowy Kaylee McNani Powiedział. „Tym razem miał tę subtelność w zdrowiu. A co jeszcze bardziej interesujące, członkowie jego własnej administracji odmówili zamknięcia rozmowy, że nie prowadzi”.

Prezydent Biden w Białym Domu
(Drew Angerer / Getty Images)

W zeszłym miesiącu Sekretarz Transportu Pete Butik Powiedział dziennikarzom, że nie myśli o kandydowaniu na prezydenta. „Nie, moim szefem jest Joe Biden, pracuję dla Joe Bidena. W pełni oczekuję, że prezydent Joe Biden będzie kandydował i został ponownie wybrany” – zauważył McKenzie.

Sekretarz transportu Pete Boutique podczas wywiadu z CNBC przed Białym Domem w Waszyngtonie, 13 października 2021 r.

Sekretarz transportu Pete Boutique podczas wywiadu z CNBC przed Białym Domem w Waszyngtonie, 13 października 2021 r.
(Zdjęcie: Drew Anchor / Getty Images)

CNN publikuje możliwe alternatywy dla Pidona w 2024 r.

„Szczęście dla Joe – albo nieszczęście dla Joe – nie może być w piwnicy” – kontynuowała. „Chodzi mi o to, jak niesamowita jest Ameryka, kiedy wybiera się prezydenta, który jest ukryty przed narodem amerykańskim. [and] Nie udostępniony [his] Sekret rządowy Plan ”.

Jesse Waters Powiedział, że wierzy, że Biden jest „single i skończonym” prezydentem i że odpowiedź dowódcy w 2024 r. doprowadzi do masowego upadku politycznego.

READ  2022 MLB Home Run Derby: kanał telewizyjny, czas, transmisja na żywo, jak oglądać online, uczestnicy, przedział, szanse

„[Biden] Tą odpowiedzią otworzył wielkie problemy, „powiedział.” Joe stał się kulawy na oczach naszych sojuszników, na oczach naszych wrogów. Jeśli zostanie mu tylko trzy lata, mogą na niego poczekać.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Waters powiedział, że konsekwencje poddania w wątpliwość Bidena w 2024 roku mają daleko idące konsekwencje dla Demokratów. Powiedział, że zespół może teraz postrzegać Pitanę jako „politycznie zranioną”.

Przedstawicielka Alexandria Ocacio-Cortez przemawia na konferencji prasowej we wtorek, 7 grudnia 2021 r. w Capitol Hill w stanie Waszyngton.  (Zdjęcie AP / Jacqueline Martin)

Przedstawicielka Alexandria Ocacio-Cortez przemawia na konferencji prasowej we wtorek, 7 grudnia 2021 r. w Capitol Hill w stanie Waszyngton. (Zdjęcie AP / Jacqueline Martin)
(Zdjęcie AP / Jacqueline Martin)

„To nie jest konserwatywny komentator, wiesz, facet stracił swój zasięg. To nie Demokraci plotkują w salach kongresowych: „Wiesz, on nie jest taki jak wcześniej”. [Biden] Wprowadziliśmy to w telewizji sieciowej. Teraz każdy zobaczy wszystko, co robi w swoim niezdrowym środowisku. Każdy kaszel, każda przeszkoda, za każdym razem, gdy dostanie lekki harmonogram, zobaczysz to – powiedział Waters.

„Demokraci… dobrze jest zacząć plany awaryjne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *