Matka i córka zamordowane w Ankarze to pierwsze dziecko i matka 2019 roku – w ostatniej chwili Türkiye News

W wyniku zdarzenia, które miało miejsce wczoraj o godzinie 15:00 w Yeşilvadi Residences w dystrykcie Yeşilevler w dystrykcie Yenimahalle, Yakup Koca zabrał swoją 5-letnią córkę i udał się do domu teściowej, aby porozmawiać z żoną Semihą Kocą. Jego matka wróciła do domu miesiąc temu.

Semiha Koka i jej mąż, który się rozwodzi, zebrali się na pergoli obiektu. Podczas sprzeczki Yakub Koga najpierw strzelił do Semihy Kogi 6 razy z pobliskiego pistoletu, a następnie raz strzelił do swojej córki Hilal Noor Koga. Następnie Jakub Koga strzelił mu z tego samego pistoletu w głowę.

Matka i córka zginęły na miejscu, ciężko ranny Jakub Koga zmarł po przyjęciu do szpitala.

Zostali pochowani

Matka i córka zostały poddane kremacji w meczecie Ahmeda Effendiego na cmentarzu Karashiyaka, gdzie krewni odzyskali ciała z Instytutu Medycyny Sądowej w Ankarze. Semiha Koga i jej córka Hilal Noor Koga zostały pochowane obok siebie we łzach w obecności ich krewnych, przyjaciół i mieszkańców.

pojawił się

Okazało się, że Hilal Noor Koka była pierwszym dzieckiem 2019 roku, które urodziło się w Ankarze, a ówczesna Minister Rodziny, Pracy i Opieki Społecznej Zehra Jumrut Seluk odwiedziła matkę i córkę w szpitalu.

Selcuk trzymała Hilal Noor Kokę, która urodziła się z wagą 2 kg 840 g, w Szpitalu Medyczno-Badawczym dla Kobiet Uniwersytetu Nauk o Zdrowiu Edlik Subed Hanim i pogratulowała matce Semiha Koce.

W rozmowie z Semihą Kocą, która urodziła swoje pierwsze dziecko, Selcuk życzyła małej Hilal Noor zdrowego, szczęśliwego i spokojnego życia, mówiąc: „Mam nadzieję, że każde dziecko urodzone w Nowym Roku będzie dzieckiem. Nadzieja dla nas”.

READ  Jeff Schell, dyrektor generalny NBCUniversal, zrezygnował po dochodzeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *