Martwa sprawa transferowa Szachtara Donieck! Wydano oświadczenie… – Galatasaray

Ted, który grał w Galatasaray, został przeniesiony do Lyonu po starciach Ukrainy z Rosją podczas gry dla Szachtara Donieck.

class=”medyanet-inline-adv”>

Szachtar Donieck pozywa Lyon w związku z transferem brazylijskiego piłkarza Dyrektor generalny ukraińskiej drużyny Serhii Balkin opowiedział o pozwie, jaki złożyli przeciwko Lyonowi w związku z transferem Teda. Bałkina”Ted przeniósł się do Lyonu, kiedy opuścił nasz klub z załącznikiem 7. Następnie został wypożyczony do Leicester City za 1 milion euro. Nadużyli tej klauzuli, bo nie możemy wypożyczyć naszego zawodnika innej drużynie! Wygląda na to, że nieuczciwie zarobili pieniądze na naszych plecach.” powiedział.

Balkin powiedział, że skupiają się na dochodzeniu w sprawie pozwu, który złożyli przeciwko Leonowi” – ​​dodał.Zobaczmy wynik” powiedział.

Co to jest załącznik 7?

W następstwie konfliktów między Ukrainą a Rosją FIFA zezwoliła zawodnikom grającym w Rosji i na Ukrainie na zawieszenie kontraktów z klubami i przeniesienie się do innego zespołu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Proces przeniesienia TETE!

Ted opuścił Szachtara Donieck po starciach Rosji z Ukrainą w marcu 2022 roku i został przeniesiony do Lyonu. Następnie brazylijski piłkarz dołączył do Leicester City na zasadzie wypożyczenia z Lyonu w styczniu 2023 roku. 24-letni piłkarz wrócił najpierw do Lyonu, a następnie do Szachtara Donieck po wygaśnięciu z końcem sezonu 2022/2023 jego umowy wypożyczenia z Leicester City.

Występ Galatasaray

Ted, który otrzymał opłatę za transfer latem 2023 roku, podpisał kontrakt z Galatasaray. Brazylijski piłkarz rozegrał w zeszłym sezonie 45 meczów dla Galatasaray, w których strzelił 3 gole i zaliczył 6 asyst.
Reakcja Ardy Gulara na Montellę z Hiszpanii!
Sprawdź wiadomości


Pierwszy oficjalny transfer z Fenerbahçe!  Oferta za 8 milionów euro za strój Premier LeagueOgromna aktywność transferowa w Fenerbahçe! Mourinho wydał polecenie
Sprawdź wiadomości

Raport o śmierci Szachtara Donieck: Zobaczmy wynik


READ  Antalyaspor - BEŞİKTAŞ Live i hasło | Kiedy mecz Antalyaspor - Beşiktaş będzie transmitowany na żywo, o której godzinie i na jakim kanale? - Najświeższe wiadomości z Beşiktaş

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *