Kto zdobył ćwierć złota mojej panny młodej w kuchni? | Rankingi My Bride in Kitchen z 7 marca 2024 rMoja panna młoda w kuchni 7 marca Kto zdobył złoto za kwartał? | W 1339 odcinku „Mojej panny młodej w kuchni” zacięta walka między narzeczonymi a teściami trwa. Pierwszy uczestnik dnia zdobędzie jedną czwartą złota, a zwycięzca tygodnia otrzyma 10 złotych bransoletek. Kto więc zdobył nagrodę Panny Młodej w Kuchni? Kto w czwartek 7 marca kupił ćwierć złota w My Bride in the Kitchen? Oto szczegóły…


Moja narzeczona jest w kuchni 7 marca Kto zdobył złotą ćwiartkę?


Na koniec zdobył ćwierć złota z największą liczbą punktów od teściów Tuğba stało sięMoja narzeczona jest w kuchni. Kto wczoraj zdobył ćwierć złota?


Konkurs Call Gold in My Bride w kuchni w środę 6 marca Panna młoda to Tuğba wygrał.


Moja narzeczona jest w kuchni. Kto w zeszłym tygodniu zdobył złote bransoletki?


Panna młoda zdobyła 10 złotych bransoletek w tygodniu od 26 lutego do 1 marca w konkursie Moja panna młoda w kuchni, uzyskując najwyższe wyniki. Panna młoda to Tuğba stało sięMoja narzeczona jest w kuchniKto został zwolniony w Sen Hafta?


Şafak Gelin to nazwisko wyeliminowane z weekendowego konkursu Moja Panna Młoda w Kuchni, który odbędzie się w weekend 26 lutego – 1 marca.
READ  Jej mąż kocha jej duszę i skórę... ale robi wszystko, co w jego mocy, aby znów się nie wymknęła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *