Kontrakty terminowe Dow wzrosły po wzroście na rynku w środę

Kontrakty terminowe Dow były nieco wyższe na początku czwartku po tym, jak wszystkie główne średnie odnotowały gwałtowny wzrost dzięki lepszemu niż oczekiwano lipcowemu raportowi o inflacji.

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły o 0,21%, czyli 70 punktów, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 wzrosły odpowiednio o 0,18% i 0,24%.

Disney Dodano 6,7% w późnej transakcji po opublikowaniu silniejszych niż oczekiwano numerów subskrybentów I szczyty w zdobywaniu ocen zarówno w górnej, jak i dolnej linii. Akcje Sonos spadł o ponad 19% Po niespełnieniu oczekiwań analityków.

Wszystkie główne indeksy wzrosły podczas zwykłej sesji w środę, a indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 535,10 punktów, czyli 1,63%, kończąc się na poziomie 33 309,51. S&P 500 dodał 2,13% do 4210,24 Najwyższy poziom od początku majaTymczasem Nasdaq Composite wzrósł o 2,89% do 12 854,80, co jest najwyższym wynikiem od końca kwietnia.

Po tym nastąpiły ruchy Indeks cen towarów i usług konsumpcyjnych za lipiec wyniósł 8,5%.To było nieco chłodniejsze niż oczekiwali 8,7% analitycy ankietowani przez Dow Jones i wywołało pytania o to, czy inflacja osiągnęła szczyt i czy Rezerwa Federalna powinna podnosić stopy procentowe bardziej agresywnie niż oczekiwano, gdy spotka się w przyszłym miesiącu.

Pobite akcje spółek technologicznych, które odczuły największy ciężar tegorocznej wyprzedaży, prowadziły rynek w środę, ponieważ akcje MetaPlatforms i Netflix wzrosły odpowiednio o 5,8% i 6,2%. Zmiażdżone nazwy chipów, takie jak Nvidia i Advanced Micro Devices, wzrosły odpowiednio o prawie 6% i 4%.

„Na dzień dzisiejszy rośniemy i myślę, że to dlatego, że inflacja jest zbyt wysoka dla inwestorów i rynku” – powiedziała w środę dla CNBC „Closing Bell” Lindsey Bell, główny strateg ds. rynków i finansów w Ally Invest. „Myślę, że to, co myślą dziś inwestorzy, może szczyt był postawiony w przeszłości”.

READ  Zwiększona opłata IETT 2024 | Ile kosztuje bilet autobusowy, metrobus, metro i miesięczny abonament wraz ze wzrostem transportu publicznego w Stambule?

Sezon zarobków trwa w czwartek z doniesieniami Rivian, Warby Parker, Boshmark i innych. Na czwartek zaplanowano również lipcowe dane o indeksie cen producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *