Kontrakty terminowe Dow Jones: fala zysków Apple, krosna podwyżek stóp procentowych; Co zrobić teraz

Kontrakty terminowe Dow Jones otwierają się w niedzielę wieczorem, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq. Zwyżka na giełdzie zanotowała w zeszłym tygodniu silne wzrosty, przełamując kluczowy opór. Technicy wycofali się w piątek Pstryknąć (PSTRYKNĄĆ) i inne złe zwroty.
XJabłko (AAPL), Microsoft (MSFT), Rodzice Google listy (Google), Amazon.com (AMZN) i Rodzice na Facebooku Meta platformy (Meta) to wielki tydzień zarobków.

Akcje META i Google wyprzedały się ostro w piątek ze względu na wyniki Snap i brak wskazówek. Akcje Microsoftu spadły do ​​linii 50-dniowej. Amazon zrównał się z dużymi tygodniowymi zyskami. Ale akcje Apple są jednym z pięciu w pobliżu linii 200-dniowej i nie ma oczywistego punktu kupna.

W międzyczasie spotka się Rezerwa Federalna, aw środę prawdopodobnie nastąpi kolejna duża podwyżka stóp procentowych o 75 punktów bazowych. Kluczowe będą wskazówki dotyczące przyszłych ruchów. Inwestorzy zaczynają dyskontować wrześniową podwyżkę stóp, a następnie niewielkie jej zaostrzenie. To w dużej mierze dlatego gospodarka gwałtownie zwalnia, a być może nawet popada w recesję. Recesja, połączona z jeszcze wyższą inflacją, nie jest idealną kombinacją dla zysków przedsiębiorstw.


Być może już jest recesja banku centralnego; Co to oznacza dla S&P 500


Chociaż ostatni ruch na głównych indeksach jest obiecujący, inwestorzy powinni zachować ostrożność przy dodawaniu ekspozycji.

Wiele wiodących spółek nie podało sygnałów kupna. W międzyczasie kilka obiecujących akcji odnotowało nagłą sprzedaż, w tym Drzewo dolara (DLTR), Lanteusz (LNTH), Dobre zdrowie (AGL) oraz Li Auto (LI), wymuszając trudne decyzje dla inwestorów.

Akcje LNTH są aktywne Tabela liderów IBD, Aquilan wyjechał w piątek. Dostępne są Li Auto Stock i Ajilon IBD 50. Działają akcje MSFT i Google Długoterminowi liderzy IBD.

Zamieszczony w artykule film przedstawiał ważne działania rynkowe, jednocześnie je analizując Opieka zdrowotna na terenie kraju (CCRN), zapasy Li Auto i DLTR.

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones otwierają się w niedzielę o godzinie 18:00 czasu wschodniego, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq 100.

Pamiętaj, że to nocna operacja Dow futures Następna rutyna gdzie indziej niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel Giełda Papierów Wartościowych sesja.

READ  Ocena Kane’a Attale’a przeprowadzona przez firmę Accener

Dołącz do ekspertów IBD, którzy badają akcje, które mogą brać udział w rajdzie giełdowym na IBD Live


Rajd na giełdzie

Nawet przy piątkowym cofnięciu, zwyżka na giełdzie wykazała silne tygodniowe wzrosty.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w zeszłym tygodniu o 2% Handel na giełdzie. Indeks S&P 500 wzrósł o 2,6%. Kompozyt Nasdaq wzrósł o 3,3%. Russell 2000 o małej kapitalizacji wzrósł o 3,7%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 25 punktów bazowych do 2,78% od czwartku do piątku. Krzywa dochodowości Skarbu Państwa jest odwrócona z jednego roku do 10 lat. Oprocentowanie bonów sześciomiesięcznych na poziomie 2,94% jest znacznie wyższe niż rentowność 10-letnich obligacji skarbowych. Wszystko to odzwierciedla rosnące ryzyko recesji.

Kontrakty terminowe na ropę naftową w USA spadły w zeszłym tygodniu o 3% do 97,59 USD za baryłkę.

ETF-y

pośrodku Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (FFTY) zwrócił w zeszłym tygodniu 0,6%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (NerwPoprawa o 0,45%. Rozszerzony fundusz ETF dla sektora technologii i oprogramowania iShares (faktura VAT) wzrosła o 5,4%, przy czym kluczowym elementem były akcje MSFT. VanEck Vectors Półprzewodnikowy ETF (SMH) wzrosła o 5,6%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) wzrosła o 1,9% w zeszłym tygodniu. Globalny fundusz ETF na rozwój infrastruktury USA X (chodnik) wzrosła o 5%. Fundusz ETF Global Jets w USA (JETS) wzrosła o 0,9%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB6% w górę. Energy Select SPDR ETF (XLE) 3,7% i fundusz ETF Financial Select SPDR (45) 3%. Opieka zdrowotna Select Sector SPDR Fundusz (XLVspadła o 0,3%.

Odzwierciedlając bardziej spekulacyjne akcje fabularne, ARK Innovation ETF (ARKKWzrost o 4,85% w zeszłym tygodniu i ETF ARK Genomics (ARKG) 1,2%, chociaż obaj zrezygnowali w piątek z ponad połowy swoich tygodniowych zysków.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Shake-upy magazynowe, shake-upy

Gdy wiodący towar jest sprzedawany na poziomie lub poniżej Wskaż, aby kupić, inwestorzy stają przed trudną decyzją: trzymaj się mocno, wynoś się lub zmniejszaj pozycję. Nie ma „właściwej” odpowiedzi. Czasami akcje się odbijają, podczas gdy inne nadal spadają — być może po krótkim odbiciu. Bardziej ostrożne podejście ma więcej sensu na obecnym niestabilnym rynku. Kupowanie bliżej wejścia zapewni również trochę dodatkowej poduszki.

READ  Prowokacja Greków przed Hagia Sophia - ostatnia chwila

Akcje DLTR stale wspinały się w tym tygodniu na terytorium kupna, kiedy nagle spadły o prawie 5% w czwartek. Akcje o włos minęły punkt kupna 166,45, ale znalazły wsparcie w 21-dniowej linii. Analiza MarketSmith. Ostatecznie udział TLDR wyniósł niespełna 1%. W piątek akcje Dollar Tree na krótko wyrwały się z obszaru kupowania, po czym zamknięcie niewiele się zmieniło.

Akcje LNTH osiągnęły w środę rekordowy poziom podstawa kubka, ale zamyka prawie 14% powyżej linii 50-dniowej. W czwartek akcje Lantheusa spadły w ciągu dnia o 7,8%, choć odrobiły straty do 3,1%. Szybkie potrząśnięcie? Prawdopodobnie nie. Akcje LNTH spadły w piątek o 4,5%.

Akcje Ajilon odbiły się od dna w czwartek, osiągając 27,12 punktu kupna. Ale akcje spadły o 8,3% do 25,18 w piątek.

Akcje Li Auto odbiły się z 21-dniowej passy 13 lipca i odnotowały solidne wzrosty do poniedziałku 18 lipca. Ale akcje spadły poniżej 21-dniowej linii. W środę akcje LI spadły o 3,7%, w stosunku do wtorkowego minimum. W czwartek Li Auto prawie wznowiło swoją 21-dniową passę, ale w piątek wyprzedało się z optymizmem. W końcu był to ciężki tydzień regresji dla chińskiego producenta pojazdów elektrycznych.

Analiza rajdów rynkowych

W zeszłym tygodniu hossa na giełdzie przyniosła wyraźną poprawę. Główne indeksy przekroczyły swoje 50-dniowe i 10-tygodniowe średnie kroczące, które były kluczowym punktem spornym w ostatnich miesiącach.

Słabe wyniki Snapa, Verizon (VZ), Technologia Seagate (STX) oraz Intuicyjna chirurgia (ISRG) został podany jako katalizator piątkowego wycofania.

Ale rynek czekał spadek, zwłaszcza Nasdaq i akcje wzrostowe. Lepiej wypłacić zarobki, zanim zostaną w pełni odzyskane.

Jeśli wszyscy zmierzają w kierunku przychodów, to jest to recepta na dużą sprzedaż w realnych wynikach. Może to być szczególnie prawdziwe w tym czasie, zwłaszcza że gospodarka nadal szybko się pogarsza, a wytyczne pozostają niejasne.

READ  S&P 500 wznosi się powyżej kluczowego poziomu szefa Fed Powella, ale inflacja i zatrudnienie rosną

Odwrót Silvera podkreśla, jak zdradliwy był sezon zarobkowy, nie tylko dla firmy. Raport o zarobkach Snapa wpłynął na udziały Meta i Google, a także inne firmy zajmujące się reklamą online i szerszy rynek.

Cofnięcie Silvera pokazuje ryzyko łowienia przydennego, kupowania poobijanych stad, gdy się cofają.

Możliwe, że rynek spadł w połowie czerwca, ale to nie znaczy, że będzie to szybki i łatwy rajd do rekordowego poziomu. Rynek spadł na przełomie 2002 i 2008 roku, ale nie trwał przez kilka miesięcy.

Oprócz tytanów technologii Apple, Microsoft, Meta, Google i Amazon, inne godne uwagi wyniki w nadchodzącym tygodniu to: Exxon Mobil (XOM), Szewron (CVX), Merck (MRK), Pfizer (PFE), Ogólne silniki (GM) oraz Qualcomm (QCOM)

Akcje Apple, Microsoft, Merck i XOM to wszystkie składniki Dow Jones.


Czas na rynku ze strategią rynkową ETF IBD


Co zrobić teraz

Inwestorzy powinni nadal mieć maksymalną, umiarkowaną ekspozycję. Nie ma zbyt wielu dobrych akcji do kupienia i mogą one być podatne na nagłą wyprzedaż. Sezon zysków i spotkania banków centralnych mogą posyłać rynek, różne sektory i poszczególne akcje we wszystkich kierunkach.

Więc bądź bardzo ostrożny przez kilka następnych dni. Jeśli dokonujesz nowego zakupu, szukaj okazji do wcześniejszego zakupu i staraj się kupować jak najbliżej tych wejść.

Kontynuuj pracę nad swoimi listami obserwacyjnymi. Zwyżka na rynku pokazała pewną siłę. Musisz być gotowy, aby skorzystać.

Według Duży obraz Każdy dzień powinien być zsynchronizowany z kierunkiem rynku oraz wiodącymi akcjami i sektorami.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @Ibd_ecarson Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Dlaczego to narzędzie IBD ułatwia Panch Dla najlepszych zapasów

Chcesz uniknąć szybkich zysków i dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

Akcje Dow Giant 5 do oglądania w pobliżu punktów kupna

Tesla kontra BYD: Który Booming EV Giant jest najlepszym zakupem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *