Kobieta wściekła na swoje dzieci zostawia 84 miliony TL swoim kotom i psom

Wewnętrzny spór w Chinach trafił na agendę społeczności międzynarodowej…

Starsza kobieta o imieniu Liu, czując się zaniedbywana przez swoje dzieci, zdecydowała się zostawić swoje 20 milionów juanów (około 2,8 miliona dolarów – około 84 miliony TL) swoim kotom i psom.

Według doniesień chińskich mediów mieszkająca w Szanghaju kobieta o imieniu Liu sporządziła kilka lat temu testament, w którym przekazała cały swój majątek trójce dzieci.

Liu postanowił jednak zmienić zdanie w sprawie spadku, twierdząc, że w czasie choroby nie opiekował się nim ani nie opiekował się nim.

Liu stwierdziła, że ​​były z nią tylko jej domowe koty i psy – podaje Eurnoews na podstawie doniesień zamieszczonych na stronie internetowej Zonglan News.

Służy do pielęgnacji zwierząt

Zmieniając testament, Liu poprosił, aby po jego śmierci cały jego majątek został wykorzystany na opiekę nad jego zwierzętami.

Zgodnie z tym wnioskiem miejscowy szpital weterynaryjny został wyznaczony na zarządcę majątku Liu i poinformowany, że to on jest odpowiedzialny za opiekę nad zwierzętami.

Jednak według „South China Morning Post” mimo że Liu chciał pozostawić cały swój majątek swoim zwierzętom, władze chińskie twierdzą, że nie jest to legalne w tym kraju.

„Mimo to istnieją alternatywne sposoby rozwiązania tego problemu” – powiedział Chen Cai, urzędnik Centrum Rejestracji Willi.

Władze radzą Liu, aby dał swoim dzieciom szansę na zmianę nastawienia do niego. Niektórzy radzą Liu, aby wyznaczył zaufaną osobę do nadzorowania kliniki weterynaryjnej.

Są tacy, którzy popierają decyzję starszej kobiety

Historię Liu popiera wielu użytkowników, która stała się tematem dyskusji w mediach społecznościowych w Chinach.

Wielu użytkowników skomentowało: „Kto wie, jak rozczarowany i załamany musiał być Liu” z powodu podjęcia takiej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *