Kiedy jest mecz Galatasaray Copenhagen i na jakim kanale? O której godzinie jest mecz Galatasaray? – Wiadomości z gali w ostatniej chwili

Wiadomość z ostatniej chwili Galatasaray: Nasz reprezentant Galatasaray zmierzy się z Kopenhagą w pierwszym meczu grupy A Ligi Mistrzów UEFA. Godzina transmisji, kanał i możliwe składy meczu są zastanawiane przez kibiców i wyszukiwane w wyszukiwarkach. OK; Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Galatasaray – Kopenhaga? Na jakim kanale będzie transmisja na żywo? (Wiadomości sportowe GS)

Kliknij, aby śledzić na żywo mecz Galatasaray vs Kopenhaga…

Galatasaray i reprezentant Danii Kopenhaga zmierzą się w grupie A Ligi Mistrzów UEFA. Wszystkie informacje na temat walki w naszych aktualnościach…

Galatasaray Kopenhaga Możliwa jedenastka

Pan. Sara: Muslera, Sacha Boey, Nelsson, Abdülkerim, Angelino, Torreira, Kerem Demirbay, Tete, Mertens, Kerem Aktürkoğlu, Icardi.

Kopenhaga: rejestrator; mąka, wavro, digs, gelert; Falk, Gonsalves, Eleonucci; Achory, Oscarson, Barthji.

Zaha będzie w zespole

Trener Ogan Brook w swoim oświadczeniu po meczu Samsonspor poinformował, że Wilfried Zaha znajdzie się w kadrze na mecz w Kopenhadze.

Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Galatasaray – Kopenhaga? Na jakim kanale będzie transmisja na żywo?

Mecz Ligi Gigantów pomiędzy Galatasaray i Kopenhagą rozpocznie się w środę 20 września o godzinie 19:45. Epicka walka będzie transmitowana na żywo w EXXEN.

READ  Galatasaray Ekmas 62-74 Fenerbahçe Beko Oglądaj pełne podsumowanie – najnowsze wiadomości Fenerbahçe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *