Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Galatasaray – Rijeka? Na którym kanale będzie transmitowany na żywo mecz Galaty?

Galatasaray podejmie Çaykur Rizespor na stadionie RAMS Park w 29. kolejce Trendiol Super League. Przed meczem będzie wiadomo, czy w składzie znajdą się Zaha i Davinson, choć w meczu prowadzonym przez Bahattina Şimşka z różnych powodów nie będzie mogło zagrać 4 zawodników drużyny żółto-czerwonej. Kiedy więc, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Galatasaray-Ryspor?

Kliknij, aby śledzić Galatasaray – Rizespor na żywo…

Emocje trwają nadal w 29. tygodniu Trendyal Super League. Galatasaray gra przeciwko Saigurowi Raipurowi na stadionie RAMS ParkOhDzieli się swoimi wspomnieniami. Wszystkie szczegóły dotyczące zawodów zarządzanych przez Bahattina Şimşka są badane i zastanawiane w wyszukiwarkach. Kiedy więc, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Galatasaray-Ryspor?

Kalatasarai – Raispore Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany mecz na żywo?

Mecz Galatasaray vs Raispor odbędzie się w piątek 8 marca o godzinie 19:00. Mecz będzie można oglądać na żywo w serwisie beIN Sports 1.

🍪Kliknij po przepis na fajne ciasteczka👈

3 Wstrząs urazowy w stoperach

GALATASARAY był wstrząśnięty szokiem ze strony trzech obrońców przed meczem z Çaykurem Rizesporem. Abdülkerim Bardakcı, który od jakiegoś czasu nie wraca w pełni do zdrowia po kontuzji, nie mógł wczoraj trenować z powodu utrzymującego się bólu mięśnia górnej części pleców. Gwiazda derbów Beşiktaş Davinson Sanchez nie mógł uczestniczyć we wczorajszym treningu z powodu bólu. W szkoleniu nie brał udziału Khan Ayhan, który leczył się z powodu bólu biodra. Lekarz klubowy Yener Ince ogłosił, że Abdulkerim nie będzie obecny na meczu Rice. Dzisiaj zostanie oceniona kondycja Davinsona Sancheza, natomiast Khan Ayhan, który ma przepuklinę pachwiny, może grać ostrożnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *